Реальне кохання (2003) дивитися онлайн

Love Actually

Про фільм Реальне кохання (2003) українською мовою:

Якщо ви задумалися про те, чи варто дивитися цю романтичну комедію, то просто погляньте на акторський склад картини і всі сумніви відпадуть самі собою. У фільмі знялися такі зірки світового масштабу, як Кіра Найтлі, Х'ю Грант, Колін Ферт, Ліам Нісон, Мартін Фріман, Клаудія Шиффер і багато інших. Можна не сумніватися, що така компанія чудових акторів зібралася не даремно, і на екрані розгорнеться шикарне видовище. Комедія «Реальна любов» - проста і одночасно прекрасна картина, головна ідея якої стара, як світ: любов творить дива!

У нашому світі головною силою, яка рухає людьми, є любов. Це прекрасне почуття споконвіку штовхало людей на великі звершення і вчинки. З-за любові люди здійснювали немислиме, з-за неї розв'язувалися великі війни, вона приносила щастя і завдавала страждань.

В мелодрамі «Реальна любов» розповідається десять неймовірних історій, персонажами яких є абсолютно різні люди: прем'єр-міністр Великобританії, письменник, заміжня жінка, яка відчуває, що чоловік до неї охолов, підліток, разрывающийся від почуттів до самої недосяжною дівчинці школи. Всіх цих людей об'єднує лише одне, найпрекрасніше почуття на світі - любов...
Реальне кохання (2003)

Дивитися фільм Реальне кохання (2003) в хорошій якості

Реальне кохання (2003)Реальне кохання (2003)Реальне кохання (2003)

Реальная любовь (2003) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Може і стрічка класна, але чому вона в розділі україномовних фільмів, коли переклад російський. Фу, дивитись перехотілось.
Замечательный фильм. Очень понравился. Такое талантливое переплетение событий, тонкий юмор, грусть, любовь, праздничная суета, замечательная картина. Все меняется к лучшему! С Рождеством!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.