Воскресіння (2 сезон)

Воскресіння (2 сезон) дивитися онлайн

Resurrection

Додано 26 лютого 2020 NewStudio 1-2 сезон 13 серія

Про серіал Воскресіння (2 сезон) українською мовою:

Вже восени цього року, на екрани великої кількості глядачів, повертається американський фантастичний телесеріал «Воскресіння». У новому сезоні цього фантастичного дійства розповідається про воскресіння померлих людей з того світу в наш світ. Як ці дії вплинули на оточуючих людей і їх життя. Прем'єра другого сезону відбулася в березні 2014 року. Тривалість серії в середньому 43 хвилини.

У центрі подій опиняється невелике містечко, з маленькою кількістю населення. Загадкове знаходження маленького хлопчика в одному з величезних полів Китаю, перевертає сприйняття події всього містечка. Його знайшли одного, і незрозуміло яким чином він там опинився. Як з'ясовується далі цей восьмирічний хлопчик загинув ще тридцять років тому, потонувши, коли той, в озері. Його звуть Джейкоб. Експерти, провівши ряд складних експертиз, підтверджують, що він дійсно той, за кого себе видає. Випадки, повернення померлих людей продовжували шокувати жителів. Ці «люди», заново вдохнувшие повітря, володіли дивними і унікальними властивостями. Один випадок не схожий на інший. Молодий чоловік, якого кремували і дівчина, яка покінчила з собою ще 12 років тому. Всі ці особи могли відчувати один одного на відстані. Ціла хвиля «повернулися» наздогнала жителів маленького містечка, деякі жителі, такі як агент, Белламі і одна дівчина Меггі, намагалися допомогти загиблого, і возродившемся заново людям.

Динамічний розвиток сценарію, змушують подивитися серіал по кілька серій за раз! Як і чим закінчиться ця історія про померлих людей у маленькому містечку Аркадія, і вийде це за межі території, дивіться в серіалі «Воскресіння». Приємного перегляду!
Воскресіння (2 сезон)

Дивитися серіал Воскресіння (2 сезон) в хорошій якості

Воскресіння (2 сезон)Воскресіння (2 сезон)Воскресіння (2 сезон)

Воскрешение (2 сезон) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.