Воскресіння (1 сезон)

Воскресіння (1 сезон) дивитися онлайн

Resurrection

Додано 26 лютого 2020 NewStudio 1-2 сезон 13 серія

Про серіал Воскресіння (1 сезон) українською мовою:

Уявіть, що одного разу всі, кого Ви втратили, повертаються у Ваше життя. Улюблені і рідні, друзі та знайомі. Всі ті, кого, як Ви думали, вже не повернути. Вони просто приходять назад у місто такими, як Ви їх пам'ятаєте, ні краплі не змінилися. Страшно, правда?
В одному маленькому містечку Америки це стало жахливою дійсністю. Вся історія, правда, починається зовсім на іншому континенті. Маленький хлопчик приходить в себе на рисовому полі в Китаї, не пам'ятаючи, як він там опинився. Селяни проводять незнайомого хлопця в міграційну службу, де з'ясовується, що хлопчик пам'ятає і своє ім'я, і свою адресу, але не пам'ятає, як він опинився в іншій країні.

Міграційна служба, намагаючись розібратися в події, відправляє в Америку своїх співробітників. Потрапивши в рідне місто знайденого хлопчика, працівники розуміють, що реальність відходить від них.
Батьки хлопчика - літня пара, яка дуже реалістично розповідає про те, як втратили свого сина багато-багато років тому, з жахом дізнається в знайденому на полі хлопчика свого сина. Поки сім'я і співробітники міграційної служби намагаються зрозуміти, хто з них зійшов з розуму, і не зла чи це жарт, у місті з'являються й інші загиблі люди.
У маленькому і тихому містечку починається паніка. Хтось із городян думає, що даренному коню в зуби не дивляться, і треба просто радіти тому, що улюблені повертаються. Хтось бачить в цьому провісник Апокаліпсису, хто намагається переконати співгромадян, що це біологічні експерименти уряду.

Але що відбувається насправді? Хто ці люди, які повернулися з кладовища? Насправді, ті, кого втратили городяни, або ж якісь істоти, використовують тіла померлих, як засобу для пересування?

Пропонуємо Вам розібратися в що відбувається разом з головними героями серіалу, пережити всі жахи, надії і розчарування городян.
І так, може бути, ви зможете дістатися до істини раніше, ніж герої?
Воскресіння (1 сезон)

Дивитися серіал Воскресіння (1 сезон) в хорошій якості

Воскресіння (1 сезон) Воскресіння (1 сезон) Воскресіння (1 сезон)

Воскрешение (1 сезон) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.