Відплата (4 сезон)

Відплата (4 сезон) дивитися онлайн

Revenge

Додано 27 лютого 2020 NewStudio 1-4 сезон 23 серія

Про серіал Відплата (4 сезон) українською мовою:

У жовтні 2014 року світ побачив новий сезон захоплюючого серіалу «Помста» (або «Відплата»). Серіал «Помста» - це сучасний погляд на класичне всесвітньо відомий твір Олександра Дюма-батька «Граф Монте Крісто». Що може бути солодше помсти? Однак помста - це страва, яку подають холодною. У центрі сюжету - молода і дуже сильна духом дівчина на ім'я Аманда Кларк. Життя Аманди складна і незавидна - вона сирота, поскитавшаяся по притулкам, що вийшла з колонії для неповнолітніх. Душа і серце її запеклими через знання того, що її батько, який сидів у в'язниці - монстр, винний у загибелі багатьох людей. Вона не бажала бачити його, не відвідувала у в'язниці, і не пробачила навіть тоді, коли він помер.

Однак світ головної героїні перекинувся, коли вона досягла повноліття. Виявляється, тепер вона - власниця надзвичайного стану, залишена батьком, але серце головної героїні переповнює каяття, гіркоту і жага помсти від того, що вона раптово дізнається неймовірну правду - насправді батько її був осуджений. Злість наповнює душу молодої дівчини - батько помер в стражданнях по волі злої долі і ще більш злих людей, оклеветавших його добре ім'я і довели його до в'язниці, де він і помер самотнім і покинутим власною дочкою. Аманда хоче дізнатися, чому ці люди вчинили так підло і жорстоко, і покарати їх за муки свого батька і за своє самотнє нещасливе вкрадене дитинство.

Як і в творі великого класика, героїня повертається в рідне місто і бере собі чуже ім'я. Володіючи твердим характером, чітким планом помсти і сумою грошей, достатньою для того, щоб ні про що не турбуватися, Аманда, тепер уже будучи Емілією Торн, приступає до здійснення задуманого. Хитрістю вона зближується з першим пунктом свого списку помсти - секретаркою батька Лідією. Це вона дала неправдиві свідчення проти нещасного батька. Лідія поплатиться за страждання їхні родини, так само як і сім'я Грейсонов.

Емілія Торн селиться в будинку свого дитинства, колишні спогади дадуть їй сил і рішучості у непростій боротьбі. Вікторія з родини Грейсонов - жорстока і небезпечна не менш нашої героїні і так само вкрай мстива. Новий четвертий сезон захопить вас гострими поворотами сюжету. Тривалість однієї серії - сорок п'ять хвилин.
Відплата (4 сезон)

Дивитися серіал Відплата (4 сезон) в хорошій якості

Відплата (4 сезон)Відплата (4 сезон)Відплата (4 сезон)

Возмездие (4 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Спеціально зареєструвалась,щоб висловити свої враження про серіал! Він першокласний!!! Все на висоті і сюжет, і гра акторів, і атмосфера самої кінострічки!! Всім любителям цього жанру дивитись однозначно! дякую UA-CINEMA за якісний показ, з нетерпінням чекаю на подібні серіали з перекладом на рідну, українську мову!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.