Величне Століття (1 сезон)

Величне Століття (1 сезон) дивитися онлайн

Muhtesem Yüzyil

Додано 26 лютого 2020 Полное дублирование 1-4 сезон 36 серія

Про серіал Величне Століття (1 сезон) українською мовою:

Захоплюючий історичний телевізійний серіал «величне століття» знятий у популярному драматичному жанрі турецькими кінематографістами. Захоплююча історія, яка заснована на реальних подіях. Тут показані часів правління султана Сулеймана. Продюсером картини став Тимур Савджі, а режисерами - Дурул Тайлан і брати Ягмур. Сценарій телесеріалу написаний Мераль Окай. Прем'єрний показ картини відбувся в 2011 році. У Росії картину вперше транслював телеканал «Домашній» в січні 2012 року. Тривалість однієї серії становить 90 хвилин.

У сюжеті історико-драматичного телесеріалу «Величне Століття» показані події, які відбувалися насправді. Тут показані часи правління турецького султана Сулеймана Пишного. Тоді він був правителем Османської імперії. Саме йому вдалося більше всіх правити на троні. Не обійшлася тут історія про всім відому Роксолани (Хюррем), яка була захоплена турками в полон. Всі ці події відбувалися в Криму у 1520 році. Роксолана була подарована візиром Ібрагімом-пашею Сулейману. Пізніше Роксолані довелося прийняти іслам і стати першою офіційною дружиною Сулеймана. Після цього її стали називати іншим ім'ям - Хюррем. Дівчина прославилася своїми величезними амбіціями. Вона намагалася усувати всіх, хто посмів бути проти неї.

Дивіться онлайн цікавий історичний серіал «величне століття» на нашому сайті Бажаємо Вам пізнавального і захоплюючого перегляду!

Дивитися серіал Величне Століття (1 сезон) в хорошій якості

Величне Століття (1 сезон)Величне Століття (1 сезон)Величне Століття (1 сезон)

Великолепный Век (1 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.