Величне Століття (4 сезон)

Величне Століття (4 сезон) дивитися онлайн

Muhtesem Yüzyil

Додано 26 лютого 2020 Полное дублирование 1-4 сезон 36 серія

Про серіал Величне Століття (4 сезон) українською мовою:

Початком прокату історичного і драматичного серіалу «величне століття» є вересень 2013 року. Турецьких кінокомпанією «tim's Productions» були зняті епізоди четвертого сезону, в яких мова піде про Хюррем і Сулеймана Чудового. Період їх правління став найбільш процвітаючим для імперії. Але це було досягнуто ціною багатьох втрат. Спеціально для зйомок історико-епічної саги були побудовані декорації на території величезного павільйону. Фінансову підтримку надавав Тимур Савджі.

В основі сюжету телевізійного серіалу «величне століття» лежить розповідь про найважливіші події і про наслідки прийнятих рішень. В центрі уваги виявляється любов Сулеймана Пишного і Хюррем. В далекому 16 столітті, коли вирували пристрасті і люди піддавалися силі своїх почуттів, що нахлинули, багато вирішувалося відповідно душевного пориву. З тих пір багато що змінилося. Нашим сучасникам не дано зрозуміти вчинки чоловіків, що жили в 16 столітті. Вони володіли непідробним величчю і могли підкорити серце будь-якої жінки. У теж час найкрасивіші дівчата могли звести з розуму і закохати в себе. Такі сильні почуття спалахнули між полонянкою з України і найбільшим падишахом династії Османів. Він був найбільш жорстоким тираном, не щадившим своїх наближених людей не провинилися рабів. Але була у нього єдина любов - Хюррем. Ця жінка змогла завоювати серце падишаха, який сміливо ходив у походи на будь-яку війну і повертався натхнений перемогами. Він був унікальною особистістю, а Хюррем була вірною супутницею по життю. Старість вони зустріли разом і змогли зберегти свої сильні почуття, незважаючи на підступи і зради, розчарування і втрати близьких людей.

В режимі онлайн ви можете подивитися всі серії четвертого сезону історичного телевізійного серіалу «величне століття». Наш сайт бажає маси вражень і неповторних емоцій!

Дивитися серіал Величне Століття (4 сезон) в хорошій якості

Величне Століття (4 сезон)Величне Століття (4 сезон)Величне Століття (4 сезон)

Великолепный век (4 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Очень впечатляет

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.