Пасажир (2018) дивитися онлайн

The Commuter

Про фільм Пасажир (2018) українською мовою:

Десять років тому Майкл Маккоулі був звичайним поліцейським. Чоловік вирішив звільнитися, не зумівши змиритися з тим, що в його неупереджену роботу почала проникати політика. Після цього герой фільму «Пасажир» разом з сім'єю перебрався в тихе передмістя і влаштувався на посаду страхового агента в престижну юридичну контору. З тих пір його життя стабільне і спокійне. У ній немає ніяких несподіваних сюрпризів, що самого Майкла влаштовує. Але колишня стабільність опиняється під загрозою в один із абсолютно звичайних днів.

Герой сідає в поїзд, але замість нудного читання газети під час годинної поїздки у нього відбувається цікава розмова з таємничою незнайомкою. Жінка сідає навпроти, представляється Джоан і, повідомивши, що вивчає поведінку людей, пропонує Майклу взяти участь у простому і необразливому експерименті. Щоб розіграти його цікавість, вона пропонує 75 тисяч доларів в якості винагороди. Від чоловіка потрібно суща дрібниця – знайти в поїзді людини, якій тут не місце. Після цього Джоанна зникає, сказавши наостанок, що на роздуми дається година до наступної зупинки. Збентежений Майкл прямує в туалет, де знаходить гроші, про які йому повідомила співрозмовниця. Все настільки підозріло, що кращий вихід – відмовитися і не змінювати свої плани. Але на свою біду герой погоджується взяти участь в експерименті.

Дивитися фільм Пасажир (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Пасажир (2018)

Дивитися фільм Пасажир (2018) в хорошій якості

Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)Пасажир (2018)

Пассажир (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Людмила
  • 10 серпня 2018 00:34
  • 0
Хороший фільм. Переглядаєш одним залпом. yes
Кльовий фільм, динамічний і цікавий, а не те що та нудотина "Вбивство у східному експресі".
  • Ірина
  • 3 квітня 2018 15:47
  • 0
Подивитися разок можна, сюжет так собі на 6/10, і дійсно місцями не продумані моменти зустрічаються, ну таке, скажімо бувало і краще на тему поїздів, згадаймо хоча б "Вбивство в східному експресі". Ну не всім же бути шедеврами, на жаль, хороших фільмів все менше.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.