Старша дочка (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Старша дочка (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Старша дочка (2015) українською мовою:

Серіал Старша дочка пропонує глядачеві разом з головними героями пережити самі жорстокі витівки долі. Хоч всі знають, що Бог не дає таких випробувань, які людина не в силах витримати, деколи складається враження, що Бога взагалі немає. Хіба можна витримати втрату батька і одночасне потрапляння матері в лікарню у важкому стані? Навряд чи, але у головної героїні Каті немає вибору, вона зобов'язана бути сильною, адже тільки від неї залежить результат лікування мами, догляд та виховання двох молодших сестер, яким ще й дуже потрібна моральна підтримка після подій, що трапилися. Серіал Старша дочка – це історія примусового прискореного дорослішання найстаршій з трьох дочок, на яку раптово звалилося горе втрати близької людини, клопоти по лікуванню ще одного не менш рідної людини і обов'язки по вихованню двох молодших сестер.

Щасливе життя сімейства було зруйнованим нападом хуліганів, які застрелили батька і заподіяли шкоду матері, в результаті якого вона пішла в стан коми. Адже тільки напередодні трагедії сім'я відзначала срібну річницю весілля батьків, все було добре, весело і затишно. Сьогодні Катя як найстарша дочка змушена приймати всі рішення. Але якби все було так просто і легко. Підлітковий перехідний період середньої сестри принесе їй чимало клопоту, та й особисте життя самої Каті, яка здавалася на початку такою райдужною, незабаром дасть тріщину. Залишається тільки гадати, чи не зламається дівчина під тиском стількох одночасних неприємностей.

Країна: Росія
Дата старту сезону: 11 червня 2015

У ролях: Ірина Поладько, Ольга Красковська, Андрій Ільїн, Галина Бєляєва, Ян Цапнік, Володимир Зайцев, Володимир Виноградов, Олена Чарквиани, Василь Бочкарьов, Ганна Лутцева
Сценарист: В'ячеслав Рогожкін
Жанр: мелодрама
Тривалість : 50 хв. (x12)

Дивитися серіал Старша дочка (2015) в хорошій якості

Старша дочка (2015)Старша дочка (2015)Старша дочка (2015)

Старшая дочь (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.