Прокурорська перевірка (1 сезон)

Прокурорська перевірка (1 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 151 серія

Про серіал Прокурорська перевірка (1 сезон) українською мовою:

Серед великої кількості чудових вітчизняних телевізійних серіалів можна відзначити картину, яка називається Прокурорська перевірка. Даний серіал вийшов на наших екранах ще в 2011 році, але так чи інакше до цього часу має дуже немаленьку популярність, у своїх дорогих кінолюбителів.

Сюжет даного детектива розповість нашому глядачеві нелегкі робочі дні, а також тижня відважних співробітників сучасної вітчизняної прокуратури. Адже така ось робота вважається не тільки так без перебільшення сказати пафосу, але і дуже небезпечною, але і також вимагає від кожного її співробітника так сказати максимального терпіння, а також справжньої відданості своїй так сказати правому справі.

Приводів для такого здійснення усієї цієї прокурорської перевірки дуже багато і це не тільки коли-то закриту кримінальну справу, але і крім нього ще засудження на строк відбування якогось зовсім непричетного до якогось злочину людини. Адже крім цього існує практика в нашій країні, коли якимось можна сказати недбалим чином втрачають самі потрібні докази під час вських там розслідувань поряд з перевищенням своїх так би мовити службових повноважень, співробітник правоохоронних органів може взяти і просто на простого посадити за грати ні в чому не винного громадянина.

А іноді буває, що його садять на підставі звичайного щиросердного зізнання, який був вибитий фізичним насильством над підозрюваним. Саме про такі випадки буде розповідатися в даному найцікавіший серіалі, де найбільш чесні співробітники місцевої прокуратури будуть відновлювати справжню справедливість.

Дивитися серіал Прокурорська перевірка (1 сезон) в хорошій якості

Прокурорська перевірка (1 сезон)Прокурорська перевірка (1 сезон)Прокурорська перевірка (1 сезон)

Прокурорская проверка (1 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Любов Лисенко
  • 21 січня 2015 08:14
  • 0
Чому так багато серій повторюється? Їх що, для кількості понапихали, щоб кількість серіалів було більше?! sad
  • uid
  • offline
  • 19 січня 2015 10:07
  • 0
Яка у Вас швидкість інтернету? Який браузер?
  • Любов Лисенко
  • 18 січня 2015 20:37
  • 0
Фільм як фільм. Але дай Бог терпіння тому хто хоче подивитися! Загружається надзвичайно довго. Більше 2-х серій в день не можливо подивитись ю Жах!!!!! cry sad

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.