Красуні (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 2 серія

Про серіал Красуні (2014) українською мовою:

Кіносеріал розповість про долю двох сестер Тані і Олі, яких виростив дідусь. Таня і Оля живе в місці зі своїм дідом в маленькому провінційному містечку. Однак, коли Ользі виповнюється вісімнадцять років, вона їде з рідного містечка і відправляється у велике місто - мрії - Москву.

Після того як Ольга поїхала з дому в ньому залишилися жити Тетяна і дідусь. Спочатку Оля дзвонила рідним, але робила вона це дуже рідко. Однак незабаром дівчина перестала давати про себе знати і що відбувається з дівчиною дідусь і сестра дізнавалися тільки з вуст знайомих, які бачили і спілкувалися з нею в Москві. Залишилися в будинку жити Таня так старий дет. Тетяна, після того як закінчила школу, поступила в університет і пішла працювати в місцевий музей.

Так як підходящих чоловіків у селищі немає: хтось спився, хтось поїхав шукати свою долю в різні міста, а хтось просто на просто вже одружені. Отже, нареченого у дівчини немає, але вона з цього приводу не дуже засмучується. Дівчина і без нареченого щаслива - у ній є улюблений дідусь, скоро вона закінчить університет, так і на роботі її все влаштовує. Більше Тетянці нічого не треба.

Однак всю розмірну життя дівчини, руйнує раптова хвороба, здавалася б міцного старого. Він знаходиться на межі життя і смерті. Перед своєю смертю дідусь хоче в останній раз побачити свою старшу внучку - Ольгу. Він просить Таню відправитися в Москву, розшукати там Ольгу, і привезти її на день, інший додому. Таня сідати на найближчий поїзд до Москви, і відправляється на пошуки сестри. Там їй вдається швидко розшукати сестру. Ольга призводить Таню в свою величезну квартиру, для молодшої сестри, яка в своєму житті не куди не виїжджала з рідного містечка, все що відбуваються, здається чарівним сном.

Москва просто причарувала Таню, а квартира Ольги для неї як кімната з казкового замку принцеси. Однак, чим довше Таня спілкується із сестрою, тим більше вона розуміє, що сестра перетворилася для неї в незнайомої людини. Все почалося з того що Ольга на відріз відмовилася провідати хворого дідуся. Тоді Таня задумалася. Що ж з Ольгою зробила Москва. У будь людини вона перетворилася, живучи в ній? Звідки у неї така велика квартира і стільки грошей? Може дівчина вплуталася в неприємності і тепер їй загрожує смертельна небезпека?

Дивитися серіал Красуні (2014) в хорошій якості

Красуні (2014)Красуні (2014)Красуні (2014)

Красотки (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.