Умови контракту 2 (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019 всі серії

Про серіал Умови контракту 2 (2013) українською мовою:

Другий сезон російського телесеріалу «Умови контракту» в жанрі мелодрами створений в 2012 році. Сценарій Алли Гусєвої розповідає про сім'ю, яка живе в добробуті, але в той же час має багато проблем і претензій один до одного, які потрібно якнайшвидше вирішити. Фільм знятий режисером Олегом Массаригіним та Ігорем Мужжухиним за участю продюсера Ольги Манеевої і налічує 8 серій. Його прем'єра відбулася на «ТРК Україна» 8 березня 2013 року. Кожна серія триває близько 45 хвилин.

Сюжет другого сезону мелодраматичного серіалу «Умови контракту» оповідає про подружню пару, яка рука об руку подолала багато перешкод і пройшла непростий шлях. Шлях, протягом якого Олег і Марія досягли того, про що могли мріяти багато. Це і прекрасний будинок, і мила дитина, а також міцний сімейний союз. Але такий вже міцний – це поки що питання. Святкування річниці весілля замість подяки і умиротворення приносить розбіжності і скандал. Звичайно ж, справа не в подіях цього святкового дня, не це головне. Просто випливло те, що накопичувалося протягом тривалого часу, ті емоції, почуття, настрої й образи. Їх було вже не стримати, і герої повинні тепер домовлятися і знову шукати дорогу до серця коханої людини. Як це їм вдасться? Історія полюбилися глядачам ще під час трансляції першого сезону героїв не може не хвилювати. Хочеться, щоб у них все було добре. А проблеми повинні лише зробити союз міцнішими. Тим більше що їм є про кого піклуватися, у них є маленька дочка.

Дивіться у режимі онлайн другий сезон мелодраматичного серіалу «Умови контракту» у нас на сайті. Цікавого і приємного вам перегляду!

Дивитися серіал Умови контракту 2 (2013) в хорошій якості

Умови контракту 2 (2013)Умови контракту 2 (2013)Умови контракту 2 (2013)Умови контракту 2 (2013)Умови контракту 2 (2013)Умови контракту 2 (2013)

Условия контракта 2 (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.