Остання людина на Землі (1 сезон)

Остання людина на Землі (1 сезон) дивитися онлайн

The Last Man on Earth

Додано 26 лютого 2020 Кубик в Кубе 1-4 сезон 18 серія

Про серіал Остання людина на Землі (1 сезон) українською мовою:

Серіал "Остання людина на Землі" - ковток свіжого повітря у вже злегка застояної ніші постапокаліптичної тематики. Тут немає легіонів зомбі і іншої нечисті, як немає і пафосного головного героя - серіал - комедійний! Здавалося б, що смішного у вимиранні людства, так і вичавити з теми щось оригінальне на цілий серіал, а не окремий фільм досить складно. Втім, сценаристи Філ Лорд і Крістофер Міллер не шукають легких шляхів, а комедіант Уїлл Форте, який є творцем проекту і він же грає в ньому головну роль, з допомогою своєї харизми успішно відбивається "за все людство".

Спочатку Форте, Лорд і Міллер планували зняти повноформатне кіно, надихнувшись документальним фільмом "Життя після людей", але згодом ідея була перероблена під серіал. Як стверджує Лорд, творчій групі було цікаво показати глядачеві версію майбутнього, в якому єдиним вижив виявляється звичайний хлопець від сохи, який в реальному світі був би повним лузером. Чи вийде у нього перемогти власну неспроможність і нудьгу і не дати роду людському остаточно згаснути? Про це і розповість "Остання людина на Землі".

Точка відліку сюжету серіалу - недалеке майбутнє, а саме листопад 2021 року. Людина на ім'я Філ Міллер (Уїлл Форте) оселився у своєму рідному місті Тусоні, штат Арізона, після того, як його пошуки інших вижили після епідемії смертельного вірусу по всій території Північної Америки виявилися марними. Чоловік вже зовсім повісив ніс і навіть подумує звести рахунки з життям (його терзаниям з цього приводу, поданим з гумористичної точки зору і присвячена вся перша серія). Однак згодом виявляється, що Міллер все ж не самотній. Чарівна Керол (Крістен Шаал) бачить послання Філа "Живий в Тусоні" і поспішає туди. Після зустрічі останнього вцілілого чоловіка і останньої вижившої жінки починаються їх пригоди в постапокаліптичному світі - смішні, зворушливі, подекуди небезпечні. Керол задається метою відродити людську популяцію, і з гордістю готова прийняти прапор нової Єви. Однак недовірливий, незграбний і трохи придуркуватий Філ поки що не усвідомлює себе в ролі Адама, і Керол доводиться докладати зусилля, щоб підготувати останнього чоловіка на планеті до такої важливої місії.
Остання людина на Землі (1 сезон)

Дивитися серіал Остання людина на Землі (1 сезон) в хорошій якості

Остання людина на Землі (1 сезон)Остання людина на Землі (1 сезон)Остання людина на Землі (1 сезон)

Последний человек на Земле (1 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.