Інтерни (12 сезон)

Інтерни (12 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-4 сезон 98 серія

Про серіал Інтерни (12 сезон) українською мовою:

Взаємини в колективі не завжди складаються гладко, так як спільна робота різних представників статевої, емоційної і віковій категорії людей може призвести до несподіваних наслідків. Серіал Інтерни (12 сезон) розкриває ще більш яскраві і вражаючі пригоди молодих інтернів і досвідчених фахівців, які вже цілих п'ять років намагаються сумлінно виконувати свої професійні навички. Бути лікарем - справа не проста. Воно вимагає не тільки повноцінних знань в області медицини, але і максимального пізнання самої людини, як особистості, так як їх взаємодія доводиться прямій безпосередності робочого процесу.

Четверо молодих, красивих і кмітливих хлопців, уже відомих з попередніх сезонів, стикаються з великими труднощами в роботі, насиченими емоційними взаємовідносинами між собою і начальством, а також з яскравими почуттями під назвою «любов». Суворе начальство, а також молоді лікарі, які намагаються вилікувати не тільки пацієнтів, які вже пережили чимало найважчих ситуацій у своєму житті. І, здавалося б, що все вже давно позаду, але герої серіалу Інтерни (12 сезон) не можуть залишитися без пригод. Філ стикається з новими, ще більш дивними, традиціями російського народу. Багато героїв серіалу зустрінуть нову любов, розкриють нові почуття і таланти. Доктор Биков здивує глядачів ще більш яскравими метафорами і веселими жартами над своїми такими молодими і недосвідченими колегами. Він вже втомився від киплячих пушкінських пристрастей. Любовні трикутники, інтриги, секс, перемоги і поразки в битвах за пацієнтів і їх діагнози - все це стало нормою для цієї міської лікарні.

Долі всіх героїв переплітаються самим дивним і непередбачуваним чином, про який ніхто не міг і подумати. Шанувальникам цього серіалу нудьгувати точно не доведеться, а улюблені герої постануть перед ними в абсолютно новому образі. Серіал, який підкорив серця мільйонів, Інтерни (12 сезон), сюжет якого просто неможливо порівняти ні з яким іншим серіалом, піднесе багато нових сюрпризів, у вигляді шаманів у палатах, справжніх пістолетів, дружин з погодинною оплатою і багато чого іншого, що неодмінно зацікавить глядацьку увагу.
Інтерни (12 сезон)

Дивитися серіал Інтерни (12 сезон) в хорошій якості

Інтерни (12 сезон)Інтерни (12 сезон)Інтерни (12 сезон)

Интерны (12 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.