Справа лікарів (2013) дивитися онлайн

Додано 04 березня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 155 серія

Про серіал Справа лікарів (2013) українською мовою:

Серіал Справа лікарів (2013) розповідає про тих, для кого кожен день - нова битва, де ставка - людське життя. Це російський «медичний» детектив, що включив в себе більше тридцяти серій тривалістю близько сорока п'яти хвилин. 2013 рік буде багатий на новинки, але цей фільм заслуговує особливої уваги, адже тема вітчизняної медицини і того, що навколо неї відбувається, дуже актуальна на сьогоднішній день. Кожен, хто коли-небудь звертався в клініку або лікарню, стикався з недбалим ставленням або неписьменним лікарем. Але в серіалі Справа лікарів показана оборотна сторона медалі - погляд зсередини самих медиків, їх щоденна праця, боротьба за життя пацієнтів, власні турботи і труднощі.

У центрі уваги цього вітчизняного серіалу - одна із звичайних клінік столиці. Тут працюють звичайні медсестри, лікарі, лаборанти. Про них не знімають телевізійні репортажі, не пишуть в газетах. Вони - рядові трудівники, які нітрохи не менш важливі, ніж поліцейські та пожежники. Їх робота - рятувати життя. Кожен день цих хірургів, терапевтів, анестезіологів нагадує битву. І переможцями в ній не завжди виявляються люди в білих халатах. Але вони готові зробити все, що в їх силах, щоб перемогти смерть і витягнути з того світу ще одного везунчика. Хто тільки не потрапляє в цю лікарню: впала з висоти акробатка, наречена напередодні весілля, небезпечні злочинці-рецидивісти. Але не справа лікарів судити пацієнтів, у них зовсім інші завдання - допомогти, врятувати, вилікувати.

Що цікаво, в багатосерійному фільмі Справа лікарів, що вийшов на екрани в 2013 році, взяли участь не лише професійні актори, але і справжні медики, які реально щодня стикаються з непростими «сюжетами». Крім того, їх участь допомогло фільму уникнути тих ляпів і неточностей, які властиві деяким фільмів на професійні теми.
Справа лікарів (2013)

Дивитися серіал Справа лікарів (2013) в хорошій якості

Справа лікарів (2013)Справа лікарів (2013)Справа лікарів (2013)

Дело врачей (2013) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.