Легковажна жінка (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 12 серія

Про серіал Легковажна жінка (2014) українською мовою:

На каналі Інтер 28 липня 2014 року вийшов новий телевізійний серіал «Легковажна жінка», знятий компаніями «FILM.UA» «INTRA.FILM». У ньому розповідається, як у налагодженій спокійного життя молодого підприємця з'являється дівчина, з-за якої він починає робити несподівані вчинки.

Микиті Горєлову, герою телевізійного серіалу «Легковажна жінка», дуже пощастило в житті. У нього є кохана дівчина Світлана, дочка його хрещеного і одночасно начальника. Є прекрасна робота, його кар'єра впевнено йде вгору. Матеріально він забезпечений, має новим автомобілем і хорошою квартирою. Крім того, Микита завжди може розраховувати на підтримку свого майбутнього тестя. Незабаром відбудеться його весілля зі Свєтою. Все чудово, все продумано і влаштовує всіх. Але таке положення речей Горєлову зберегти не вдалося. Одного разу він зустрів дівчину, і ця зустріч перевернула все його життя.

Лія не була досвідченою мисливцем за женихами або багатими покровителями. Вона, мабуть, навпаки, занадто наївна і молода, і тому часто потрапляє в складні ситуації. Але зате вона - щирий і безпосередній людина. Микита не встиг озирнутися, як закохався самим серйозним чином. Але як же бути зі Світланою? Та й Лія не самотня. Микита хоче скасувати весілля зі Свєтою, оскільки відчуває почуття не до неї, а до Лії. Щоправда, невідомо, чи зможе він одружитися на Ліє, дуже вже вона непередбачувана і навіжена. Важко передбачити її реакцію. До того ж не варто забувати про її приятеля. Але порвати зі Свєтою виявляється не так вже просто. Вона і її батько не будуть мовчки терпіти таке ставлення до себе. Невже Горєлов дійсно здатний відмовитися від усього заради дуже вабливого але такого ефемерного особистого щастя?

Як може в одну мить все перевернутися в житті людини, і на що його може штовхнути раптово нагрянувшее почуття, дивіться у нас на сайті в телевізійному серіалі «Легковажна жінка» онлайн.

Дивитися серіал Легковажна жінка (2014) в хорошій якості

Легковажна жінка (2014)Легковажна жінка (2014)Легковажна жінка (2014)

Ветреная женщина (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Давно не дивилась такого серіалу. Суперова гра акторів, особливо головних. Останні серії просто проплакала.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.