Вітряна жінка (2014)

Вітряна жінка (2014) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 12 серія

Про серіал Вітряна жінка (2014) українською мовою:

Вітряний характер ще точно нікого не доводила до добра. Вітряні люди здаються всім іншим не серйозними і не надійними, а тому більш серйозні індивідууми намагаються з легковажними людьми не зв'язуватися. Наскільки легше живеться таким людям - досить серйозне питання. Адже вони завжди легше сприймають всі негаразди і удари долі і набагато простіше ставляться до людей, що, безсумнівно, полегшує спілкування. Однак і мінусів теж предостатньо, особливо якщо поведінка людини не можна назвати справедливим.

Буває, все в житті прописано до дрібниць і все здається ідеальним. У людини є перспективна робота і хорошу освіту, у нього є улюблена друга половинка і будинок - справжня повна чаша. Проте відбувається який-небудь випадок, і все вже не здається таким непорушним. Все може зруйнуватися буквально за секунду, за одну коротку мить і не відновитися вже ніколи. Саме таку мить і перевернуло життя головного героя нового російського кіносеріалу «Легковажна жінка».

Микита Горєлов - молодий, але дуже успішний підприємець, кар'єра якої йде тільки в гору. Він працює у фірмі свого хрещеного і начальник душі не чає в хрещенику. Він у всьому його підтримує і вважає повноправною заміною, коли сам відправитися на спокій. Крім того, Микита незабаром повинен одружитися на красивій і гарної дівчини Світлани, за збігом - дочки свого хрещеного і начальника. Однак таке непорушне щастя на перевірку виявляється досить хитким і крихким.

Одного разу Микита зустрічає якусь дівчину Лію і відчуває, що закохався. Причому закохався дуже сильно і назавжди, бо тут же забув про Світлані і про все інше. Але Лія виявилася особливою досить легковажною і вітряною. Вона ні до чого в житті не ставиться серйозно і віддається будь-якому чоловікові, який тільки їй може сподобатися. Микита стає одним з таких чоловіків, однак герой хоче набагато більшого. Гончаров готовий повністю змінити своє життя і зробити заради цієї вітряної дівчини все, що тільки завгодно. Чи принесе щастя Микиті таке сильне захоплення або просто розіб'є хлопцеві серце? Може бути дійсно доля знає, що робить і такі різкі зміни у життя Микити принесуть йому щастя? Але чи зможе Лія змінитися і стати іншою заради коханого?

Дивитися серіал Вітряна жінка (2014) в хорошій якості

Вітряна жінка (2014)Вітряна жінка (2014)Вітряна жінка (2014)

Ветреная женщина (2014) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • кристина
  • 8 серпня 2018 19:58
  • 0
inlove мне очень понравился етот сериал

sad мне било очень жалко фантика
heart heart heart

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.