Папаньки (1 сезон) дивитися онлайн

Додано 21 травня 2020 16 серій

Про серіал Папаньки (1 сезон) українською мовою:

В одному з дворів багатоповерхівки в Україні живуть четверо кращих друзів. Крім чисто чоловічих розмов, їх об'єднує ще одна дуже важлива тема - виховання дітей. При цьому один з чоловіків поки тільки готуватися стати папонькой - це Микита. Практично вся його життя присвячене вирішенню проблем з вагітною дружиною і суворим тестем. Другий - Єгор, який вже 7 років займається вихованням єдиного спадкоємця. Сам чоловік в душі ще дитина, тому вони з сином часто потрапляють в безглузді і комічні ситуації. У третього підростають син і дві дочки різного віку. Женя - зразковий сім'янин. Він виховує дітей в той час, як дружина мотається по відрядженнях.

Кожен з них шалено пишається своїми нащадками. Один з одним вони діляться великими і маленькими досягненнями своїх чад, обговорюють всі, що стосується виховання, обмінюються порадами і думками. Часом, папанькі навіть забувають, що самі вже виросли і давно перетворилися на дорослих чоловіків. Але так живуть тільки троє друзів, оскільки четвертий є їх повною протилежністю. Саша - впевнений в собі холостяк, улюбленець жінок, який категорично відмовляється заводити дітей і не уявляє себе в ролі батька. Але, можливо, що спілкування з такими друзями змінить його ставлення до батьківства, і до життя в цілому.

Серіал «Папаньки» рекомендований для сімейного перегляду. Примітно, що в серіалі знімаються актори з гумористичної передачі «Дизель-шоу».

Опис сюжету серіалу Папаньки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - 16 серія дивитися онлайн (серіал 2018)

Дивитися серіал Папаньки (1 сезон) в хорошій якості

Папаньки (1 сезон) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.