Останній Москаль (2015) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-2 сезон 16 серія

Про серіал Останній Москаль (2015) українською мовою:

В Гуцульське село, розташоване в зелених Карпатах, прибуває мажор з Москви Валера. За його батьком полюють бандити і ФСБ. Батько втікає зі столиці, а сина вирішує заховати в українських горах у родичів. Гуцули зустрічають москаля без ентузіазму. Сам Валера, з замашками егоїста і улюбленця долі, не поспішає налагоджувати контакт з жителями глухого села, називаючи їх дикунами.

Між зарозумілим хлопцем і гордим народом виникає протистояння і трапляються курйозні ситуації. Але дика любов до прекрасної українки накриває героя, стираючи кордони. Тільки місцевим хочеться позбутися від заїжджого гостя будь-якою ціною, особливо, перешкодити московському хлопаку окрутити чорноброву українську дівчину. Старійшини села вирішують влаштувати Валері холодне і голодне життя, проте, москаль виявляється міцним горішком. У воді чужинець не тоне і вогню не боїться.

Справжні гуцульські пристрасті киплять на тлі національних протиріч, але мова почуттів однакова для всіх. Хоча, чи виживе москаль в теплих обіймах горян? Головну роль в серіалі "Останній москаль" виконав справжній москаль - російський актор Ігор Скрипко. А також головні ролі зіграли Володимир Горянський та Юрій Горбунов.

Дивитися серіал Останній Москаль (2015) в хорошій якості

Останній Москаль (2015)Останній Москаль (2015)Останній Москаль (2015)Останній Москаль (2015)Останній Москаль (2015)Останній Москаль (2015)

Последний Москаль (2015) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Серіал класний дивились з дружиною із задоволенням багато смішних житєвих моментів одним словом рекомендую ічекаю продовження!!!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.