Навколо футболу (2013)

Навколо футболу (2013) дивитися онлайн

Про фільм Навколо футболу (2013) українською мовою:

Хулігани, які вболівають за свій клуб кулаками, люди, життя яких поза футболу нічим не відрізняється від життя всіх інших - ось вони футбольні «справжні» фанати. Околофутбола - фільм про чотирьох лідерів «фірми», які абсолютно різні в повсякденному житті, і однаково вболівають за ФК Спартак. Кожен з них має хорошу і улюблену роботу: «Тичер» - інтелігентний університетський викладач, «Мажор» - бізнесмен і бабій, «Ярий» - автослюсар, «Бритва», - діджей. У Тичера закохана наречена Мажору - Таиси, і тепер бідний хлопець метається між двох вогнів: любов'ю і «братами по духу».

Останнім часом жодне зіткнення між ворогуючими «фірмами» не відбувається без участі Омону. Кожен раз, у розпал бійки, яка відбувається в певний час у певному місці, спец загін. призначення заарештовує обидва угруповання. Так як про місце і час проведення знають тільки «свої», це наводить Тетчера, героя фільму Околофутбола (2013) на думку, що серед них є зрадник. Одного разу, після сутички з кавказцями, «фірма» Спартанців вирішує спалити їх кафе. Тичер виступає проти цього і йде до Таїсії. На наступний день Ярого вбиває поліцейський, а звинувачують у цьому Бритву, який і був «стукачем». Поліцейський пропонує угоду Бритві: він «здає» наступне місце бійки, а з нього знімають звинувачення. Тичер вирішив помститися за смерть друга, його «фірма» і вболівальники противника об'єднують сили і нападають на загін ОМОН, який чекав їх на призначеному місці. Після цього хлопців садять у в'язницю, а Бритву за зраду вбивають інші фанати.

Околофутбола - російський фільм про самих затятих футбольних фанатів - хуліганів і про їх життя поза його. Тут діють свої закони і порядки, а вступити в таку «фірму» може далеко не кожен. Це не просто розвага, це - спосіб життя, самовираження, певна субкультура. Фільм цікавий і достовірний, про чоловічу дружбу, про футбол, про життя. Гарне музичне супроводження і дійсно реалістична атмосфера роблять фільм Околофутбола (2013) вартим уваги
Навколо футболу (2013)

Дивитися фільм Навколо футболу (2013) в хорошій якості

Навколо футболу (2013)Навколо футболу (2013)Навколо футболу (2013)

Околофутбола (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.