Два Івана (2013) дивитися онлайн

Додано 11 січня 2015

Два Івана (2013)
11 січня 2015

Про серіал Два Івана (2013) українською мовою:

Мелодрама Два Івана (2013) оповідає про ланцюжку подій, яку спричинив за собою юнацький вчинок молодого хлопця Івана. А почалося все з того, як головний герой міні-серіалу Іван волею долі і своїх основних інстинктів, ледь повернувшись з армії, виявляється в ліжку дочки місцевого дільничного. Саме за цим заняттям і застав строгий батько юної дівчини невдалих лююбовников. Суворий батько, який окрім всього іншого ще і служить в органах, непохитний і наполягає на негайній весіллі дівчини і юнака. Все б нічого, але, йдучи в армію, Іван залишив кохану дівчину Олю чекати його зі служби.

На весілля, яка відбулася, приїжджає і колишня наречена Івана Ольга, яка, як виявилося, вже була вагітна від свого невірного коханого. Дівчина дуже переживає із-за всіх цих подій і з-за цього у неї починаються передчасні пологи. По щасливою випадковості, і мати, і новонароджений залишаються живі.

Далі глядач, який буде дивитися вітчизняну мелодраму Два Івана, перенесеться разом з героями на дев'ятнадцять років вперед. Зараз вже поруч з Ольгою знаходиться порядний чоловік Федір, разом вони ведуть спільне господарство, а також виховують спільну доньку Рита. Первісток Ольги, син Івана носить ім'я свого батька і не уявляє свого життя без бойових мистецтв, тому спортивний зал для тренувань - місце, де він знайомиться з хлопцем на ім'я Ваня, з яким у нього зав'язуються міцні дружні відносини.

Ситуацію в мелодрамі Два Івана (2013) загострюється тоді, коли Іван вирішує запросити свого нового приятеля до себе в гості, щоб познайомити з ним свою сім'ю. В ході знайомства з'ясовується, що один Ваня ні хто інший, як син Тетяни та Івана Захарова, який загинув незабаром після весілля. А як будуть розгортатися події далі і складатися відносини головних героїв, глядачі можуть дізнатися під час просматра вітчизняної мелодрами Два Івана, що вийшла на екрани в 2013 році.

Країна: Росія
Повна назва: Два Івани (2013)
Дата виходу: 7 вересня 2013

В ролях: Глафіра Тарханова, Михайло Хімічев, Анатолій Руденко, Федір Гурінець, Денис Толяренко, Валерія Гуляєва, Андрій Кронглевский, Артем Алексєєв, Михайло Пшеничний, Тарас Сахно
Режисер: мелодрама
Жанр серіалу: мелодрама, вітчизняний
Тривалість: ~45 хв / серія (x4)

Дивитися серіал Два Івана (2013) в хорошій якості

Два Івана (2013)Два Івана (2013)Два Івана (2013)

Два Ивана (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.