Царство (2 сезон)

Царство (2 сезон) дивитися онлайн

Reign

Додано 26 лютого 2020 Amedia 1-4 сезон 16 серія

Про серіал Царство (2 сезон) українською мовою:

Історична багатосерійна драма «Царство», знятий американськими телевізійниками студій «Octagon Films» і «CBS Television Studios», розповість нам про те, за яких обставин на французький престол зійшла юна королева Шотландії. У фільмі майстерно переплітаються реальні історико-біографічні дані і вигадані події, щоб дозволило більш яскраво і точно показати небезпечний характер закулісних ігор будь-якого королівського двору. Режисерами-постановниками другого сезону серіалу стали Меттью Хатингс і Холлі Дейл. Завдяки їх роботі, а також талантам молодих акторів, задіяних у головних ролях, на екранах ви побачите цільні, відмінно зіграні образи коронованих осіб. Прекрасним доповненням до цікавого сюжету і прекрасній грі акторів стали і захоплюючі сцени в жанрі «фентезі», які роблять перегляд серіалу ще більш захоплюючим.

2-й сезон захоплюючого історичного телесеріалу «Царство», перенесе нас у часи, коли тільки політичні інтереси лягали в основу укладаються між царюючими сім'ями шлюбних союзів. Таким чином, дружиною Франциска, майбутнього правителя Франції, повинна стати Марія, юна королева гордої Шотландії. Для того, щоб сприяти становленню могутньої Франції в якості міцного і надійного союзника Шотландії, молода королева прибула в чужу країну і прийняла правила нав'язаної їй гри. Марія дуже чітко усвідомлює свою відповідальність перед рідною країною та наслідки прийнятого нею нелегкого рішення. Для досягнення мети, вона повинна проявляти обачливість і брати до уваги той факт, що Франциск, як виявилося, вдавав із себе вельми наївного юнака, яким легко керувати. З-за цих якостей він міг допустити помилку у будь-який момент. Слабке місце юного монарха - пристрасть до протилежної статі.

Зведений братик Франциска, Себастьян, має абсолютно протилежним королівським характером. Але він жодним чином не може претендувати на французький престол. Він без пам'яті закохується з юну королеву Марію, невинну як ангел. Себастьян намагається докласти всіх зусиль, щоб уберегти Марію від хитрощів, обману і інтриг, але йому це не дуже вдається. Одного разу, Марія вип'є отруєного вина, піднесеного їй злою рукою. Але, завдяки диву, Марія в цей раз уникне смерті. Юна і прекрасна королева з першої ж хвилини своєї присутності при дворі, стала предметом ненависті для багатьох придворних дам.

Вони всіляко намагаються позбавитися від суперниці. Одержимі пристрастю і жаданням влади, придворні дами здатні на підлі вчинки заради того, щоб завоювати увагу й серце короля. Марія дуже самотня на чужині, і тільки мудрі настанови її монастирських вихователів надають їй впевненості у своїх силах. Але недарма в її жилах тече «блакитна» королівська кров. Жіноча інтуїція і трохи везіння допоможуть їй впоратися з численними палацовими інтригами. А от домогтися прихильності молодого Франциска буде набагато складніше. І хоча серце Марії буде віддано не королю, борг перед рідною країною змусить її виконати все, що вимагають національні інтереси.

На нашому сайті ви зможете з комфортом переглянути онлайн всі серії нового 2-го сезону захоплюючого історичного телесеріалу «Царство».
Царство (2 сезон)

Дивитися серіал Царство (2 сезон) в хорошій якості

Царство (2 сезон) Царство (2 сезон) Царство (2 сезон)

Царство (2 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.