Царство (1 сезон)

Царство (1 сезон) дивитися онлайн

Reign

Додано 26 лютого 2020 Amedia 1-4 сезон 16 серія

Про серіал Царство (1 сезон) українською мовою:

Американський багатосерійний фільм Царство (1 сезон) повідає глядачам про маловідому частини життя майбутньої королеви Шотландії Марії Стюарт, і розповість історію її приходу до властвованию. До п'ятнадцяти років майбутня королева виховувалася в монастирі, але коли залишатися там стало небезпечно, вона вирушила туди, де судилося провести довгі роки життя. Ще дитиною Марія була сосватана принцу Франції Франциску. І, прийнявши як належне свою долю, вона прибула до палацу свого майбутнього чоловіка, щоб вступити в шлюб з абсолютно незнайомим їй чоловіком.

У серіалі Царство (1 сезон) описана історія парафії Марії Стюарт на престол і нелегкого виживання на чужині при дворі, який просто кишить ворогами, майстерними інтригами і плітками. Прибула у Францію Марія Стюарт не особливо цікава своєму майбутньому чоловікові. В цей час він був повністю захоплений однією з придворних дам. Проте абсолютно щирий інтерес до дівчини проявив позашлюбний брат принца Себастьян. Більш того, проти цього шлюбу виступила мати принца Катерина Медічі (її роль виконала Меган Фоллоуз), яка повірила в передбачення, що цей союз погубить її сина. Якусь таємничість і загадковість сюжетом надає присутність потойбічних темних сил за стінами палацу, жителі якого настільки забобонні, що вірять у магію і довіряють пророцтвам.

Серіал Царство (1 сезон) повідає про маловідомої раніше історії приходу до влади Марії Стюарт, яка стала промінчиком просвітлення в темному царстві. Цей серіал, на тлі відомих і популярних кіношедеврів Тюдори, Борджіа, Біла королева, лише віддалено нагадує історичну тематику. Він, безсумнівно, сподобається прекрасній половині людства помпезністю, красою сюжету, розкішними вбраннями і красивими акторами. У ролі Марії, глядач побачить красиву жінку Аделаїду Кейн, роль принца Франциска дісталася Тоні Регбі, а Торранс Кумбс зіграв незаконнонародженого сина короля.
Царство (1 сезон)

Дивитися серіал Царство (1 сезон) в хорошій якості

Царство (1 сезон) Царство (1 сезон) Царство (1 сезон)

Царство (1 сезон) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.