Сніжна королева (2012) дивитися онлайн

Про мультфільм Сніжна королева (2012) українською мовою:

Мультфільм «Снігова королева» трохи незвично трактує класичну казку Андерсена. За сюжетом Снігова королева прагне перетворити світ у царство порядку, обмеженого чіткими лініями, правильними формами і гострими кутами, де немає місця творчості. На шляху до досягнення своєї мети Снігова королева змітає все і всіх, хто пов'язаний із творчістю. Вона знищує всіх представників творчих професій та їх спадкоємців. Але декому вдається врятуватися, і серед них виявляється та сама маленька Герда. Маленька тендітна дівчинка вирішується піти наперекір грізною і владної Снігової королеви, і відправляється в подорож - непередбачувана і небезпечна, щоб врятувати з полону Снігової королеви свого друга Кая. По дорозі в царство Снігової королеви Герда долає безліч перешкод, але також знаходить багато нових друзів. До речі, в мультфільмі «Снігова королева» з'являться герої, яких не було ні в казці Андерсена, ні в численних попередніх екранізаціях.

Глядачі дізнаються, як виглядали батьки Герди - Уна і Вегард. Правда, на екрані вони з'являться ненадовго. Під час урагану, влаштованого Сніговою королевою, вони зникають, сховавши дочка в коморі. Дівчинка потрапляє до притулку, де і знайомиться зі своїм майбутнім вірним другом Каєм. У той же час, з сюжету зникає бабуся, та сама, яка вирощувала знамениті троянди в казці. Зате у Герди з'являється чотириногий друг - пухнаста ласка, яка допомагає їй в пошуках Кая. І ще одним героєм, які у Андерсена як раз був, а в екранізаціях часто незаслужено забувається, став той самий злісний Троль - помічник Снігової Королеви. 

Що стосується головної героїні мультфільму «Снігова королева» - Герди, озвученої співачкою Нюшею, в новій версії сценаристи наділили її бойовим характером, і представили глядачеві людиною, яка вміє постояти за себе, і за своїх близьких. З нового боку відкриється глядачам і сама Снігова королева. Режисер мультфільму «Снігова королева» вирішив поділитися таємницями минулого Снігової Королеви, і пояснити, чому вона стала такою, якою стала.

Дивитися мультфільм Сніжна королева (2012) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Сніжна королева (2012)

Дивитися мультфільм Сніжна королева (2012) в хорошій якості

Сніжна королева (2012)Сніжна королева (2012)Сніжна королева (2012)

Снежная королева (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.