Брат за брата (3 сезон)

Брат за брата (3 сезон) дивитися онлайн

Додано 29 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 24 серія

Про серіал Брат за брата (3 сезон) українською мовою:

Нашій увазі представляють новий російський телесеріал під назвою Брат за брата, який вийшов в 2010 році. Є в одному досить сказати великому так сказати російському місті своєрідне гетто під своїм гарним назвою Гарлем. Це дуже неблагополучний район, в якому практично у відкриту торгую наркотиками, перепродують крадене і далі в такому змісті. Тут всі чудові шкільні вчителі не боятися за своїх так би мовити учнів, а бояться цих самих учнів.

Їм в принципі дійсно страшно лаяти їх і крім цього ставити двійки, тому що ті швидше за все дійсно здатні жорстоко за це скажемо так відплатити, справа може дійти навіть до вбивства. Навіть всі місцеві варти нашого правопорядку зайвий раз не будуть так сказати даремно ризикувати, кожен раз з'являючись на наших вулицях в цей скажімо так темний час доби. А жителі вже настільки змогли звикнути до цих так сказати негласним встановленим правилам, що, моментами здається, ніщо вже не змінить їх підхід до виживання в таких суворих умовах, і зовсім ніщо не може змінити їх погляди. Але, так сказати різноманітна життя Гарлема абсолютно зміниться з приїздом у місто людину по імені Ігоря Свєтлова.

Трохи раніше цей самий місто було для нього по-справжньому рідним, але після того вбивства свого брата він поїхав, і зумів закінчити Вищу школу міліції в прекрасною Москві, відпрацював в одному "забійному" відділі ГУВС цієї столиці, а тепер вирішив повернути тільки з однією метою, знайти цього вбивцю свого рідного брата і нарешті навести в цих самих місцях справжній порядок.

Дивитися серіал Брат за брата (3 сезон) в хорошій якості

Брат за брата (3 сезон)Брат за брата (3 сезон)Брат за брата (3 сезон)

Брат за брата (3 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.