Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) дивитися онлайн

X-Men: Days of Future Past

Про фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) українською мовою:

Фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) - продовження оригінальної трилогії Люди Ікс, в якій персонажі-Люди Ікс: Перший клас об'єднуватися з персонажів з першої частини в епічному битві, яка має змінити минуле, в ім'я порятунку майбутнього. Глядачі можуть дивитися онлайн сьому частину Людей Ікс з травня місяця 2014 року. В даній частині трилогії зіграли два нових актора, це Пітер Дінклейдж (відомий по серіалу Гра Престолів) і Джош Хелман. Всіма улюблені герої Ксав'єр і Магніто з Люди Ікс: Перший клас тепер зустрінуться з Росомахою. Перша їхня зустріч відбулася ще тоді, коли вони прийшли в бар до Логану, але їх відмовилися слухати.

У картині Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) Логан піде в майбутнє на пошуки соратників, або з майбутнього до них потрапить Росомаха. Герой повинен відшукати в майбутньому людини, який створить роботів, знищує мутантів. Дія фільму Люди Ікс: Дні минулого майбутнього відбувається одночасно і в минуло і в майбутньому. Поки Росомаха в майбутньому буде шукати творця, в цьому - Еллен Пейдж-Кітті, яка завдяки своїм здібностям відправила Росомаху в минуле, чекають неприємності. Знаменитий Джош Хелман буде грати Вільяма Страйкера, який очолює організацію під назвою «Зброя Х», що ставила досліди над мутантами. Саме він в Люди Ікс: Початок. Росомаха провів досвід над Логаном, внаслідок якого помістив у його скелет адамантий.

Трохи заплутана на перший погляд історія, розказана у фантастичному бойовику Люди Ікс: Дні минулого майбутнього, який вийшов на екрани в 2014 році, об'єднає в собі героїв як перших фільмів про Людей Ікс, так і героїв картини Люди Ікс: Перший клас, вийшла в 2011 році, в якій зіграли Дженніфер Лоуренс, Майкл Фассбендер, Кевін Бейкон і Джеймс Макевой.
Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

Дивитися фільм Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014) в хорошій якості

Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)Люди Ікс: Дні минулого майбутнього (2014)

Люди Икс: Дни минувшего будущего (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Якість не перемикається
wacko

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.