Земля майбутнього (2015)

Земля майбутнього (2015) дивитися онлайн

Tomorrowland

Про фільм Земля майбутнього (2015) українською мовою:

Фантастичний детектив, в якому спробують довести що паралельні світу зовсім не вигадка а справжнісінька реалія. Одного дня вродливої молодої дівчини ім'я якої Кейсі до рук потрапляє дивний значок, і як тільки вона торкнулась його то тут же перенеслася в зовсім інший світ, але відразу ж відпустила і знову потрапила в свій, ясна річ вона спочатку не вірила в те, що відбувається, але потім знову і знову брала в руки цей дивний предмет і знову потрапляла в це дивне місце. Так вона як то з допомогою цього непростого значка вона відкрила доступ в якийсь паралельний світ.

І щоб хоч якось пояснити це все вона звертається за допомогою до винахідника генію якого звуть Френк. Кейсі просить щоб Френк як то все це їй пояснив. І спочатку він зовсім не охоче це робить але потім на здивування у нього виявляється є ваги вагомі докази існування цього світу. Поступово Кейсі чула в його розмовах якусь дивність, і вельми неземні здогадки, в якийсь момент їй здалося, що цей самий Френк як раз з цього паралельного світу. Ось такий непростий сюжет, погодьтеся дуже цікавий, але в ході справи все набагато цікавіше, і фільм виглядає з великим інтересом не відриваючись від екрану. Тепер головне його дочекатися зайти на наш сайт і подивитися прем'єру.
Земля майбутнього (2015)

Дивитися фільм Земля майбутнього (2015) в хорошій якості

Земля майбутнього (2015)Земля майбутнього (2015)

Земля будущего (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Ооооочень добрый фильм! В стиле Диснея) Рекомендую всем мечтателям и оптимистам ;))) а также для просмотра с детками!) Да и для взрослых есть чему поучиться
Чудовий фільм! Мені дуже сподобався! Якраз для любителей фантастики!
  • True
  • 16 березня 2017 14:24
  • 0
Двічі засинав під цей фільм) мабуть це знак, що він нудний) Але для дітей буде цікаво.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.