На межі майбутнього (2014)

На межі майбутнього (2014) дивитися онлайн

Edge of Tomorrow

Про фільм На межі майбутнього (2014) українською мовою:

Дія фільму На межі майбутнього, який вийшов на екрани в 2014 році, відбувається в майбутньому. Знайдена нова раса інопланетян, названа мимиками, які нагадують собою величезний рій. Інопланетяни атакують Землю, знищують великі мегаполіси, вбивають невинних людей. Мешканці Землі розуміють, що пора об'єднувати всі існуючі війська і кинути всі сили на боротьбу з роєм інопланетян. Другого шансу у людства не буде...

Фільм Межу майбутнього (2014) - це фантастична кінокартина, що оповідає про напад на землю незнайомого виду інопланетян, і двох відважних людей, які намагаються врятувати Землю. Підполковнику Біллу Кейджу жодного разу не доводилося опинятися на полі битви, але, не дивлячись на це, його, непідготовленого і практично беззбройного, кидають в самий центр бойових дій, прирікаючи тим самим на вірну смерть. У битві Кейдж гине, але не один, він вбиває і інопланетного загарбника. І ось трапляється диво, Кейдж, як ні в чому не бувало, прокидається вранці і розуміє, що це початок того самого нещасливого дня. Фізичний контакт з прибульцем замикає тимчасову петлю, і головний герой фантастичного бойовика Межу майбутнього (2014) буде переживати один день знову і знову і раз за разом помирати.

Роль Кейджа виконав популярний у всьому світі актор Том Круз, який останнім часом все частіше постає перед глядачем у ролі справжнього героя і рятівника людства, як це сталося у фільмі Обливион. Так і у фантастичному бойовику Межу майбутнього (2014) герой, з кожним повторюваним днем стає більш досвідченим і жорстоким у війні з мимиками. Кейдж об'єднується в команду з Ритою Вратански, яку зіграла красуня Емілі Блант, бійцем спецназу, яка вбила безліч мимиков. З кожним днем Рита і Кейдж здобувають новий досвід і стають досвідченими бійцями, здатними до справжньої боротьби. Вони вже близькі до розгадки того, як звільнити землю від нашестя інопланетян. Чи вдасться їм це?

Дивитися фільм На межі майбутнього (2014) в хорошій якості

На межі майбутнього (2014)На межі майбутнього (2014)На межі майбутнього (2014)

Грань будущего (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • vira
  • 15 лютого 2018 00:30
  • +1
++++ файний фільм laugh
  • Ян
  • 12 грудня 2017 21:16
  • 0
Етат фильм клас
Досить неочікуваний і недостатьно подуманий сценерій, але що там, у мене ж немає диплому або світової визнаності... До якогось певного моменту фільм цікавий, потім все стається, хоч і непередбачувано, але достатньо нудно. Дуже шкода, що фільм на 2-3 рази перегляду, може 4)) 
Мій вердикт - фільм дійсно вражаючий, але з натяжкою, такою середньою, що ось-ось обламається... До інтерстеллар недотягує так бали на 2-3. Тому з 10 - тверда 7-ка. cool

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.