Дуркуваті преподи (2013)

Дуркуваті преподи (2013) дивитися онлайн

Les profs

Про фільм Дуркуваті преподи (2013) українською мовою:

«Клин клином вибивають» подумало Міністерство освіти Франції та надіслало в отже не благополучний ліцей ім. Жюля Феррі, абсолютно профнепригодных викладачів. Кожен викладач з цих сімох - небудь чекнутый, або абсолютно не створено навчати студентів. На таке екстремальне рішення директор ліцею погодився лише для того, щоб врятувати його від закриття. Учні старшої школи зовсім не хочуть вчитися, і мотивувати їх діям зможуть такі ж обезбашенних і божевільні викладачі.

І тут понеслося: кидання крейдою, пінні вечірки, вибухи аудиторій. Загалом, у комедії Божевільні преподи показано «альтернативне» освіта, яка може дати добрі плоди. Кожен викладач має свою колоритність і унікальність, і саме такий склад зможе звернути зухвалих учнів у правильне русло. Глядача чекає безліч смішних ситуацій, адаптований французький гумор і море сміху. У фільмі Божевільні преподи (2013) - невідомо, хто більше «чудить» учні або їх наставники, але одне зрозуміло точно: така компанія «по душі» зможе зламати стереотипи про ефективне освіта.

Божевільні преподи - французька комедія, де навіжені викладачі намагаються врятувати ліцей від ганьби. У фільмі трохи проскакують відгомони голлівудської стрічки Дуже погана училка, але неймовірні «примхи» викладацького складу, надає йому своєї родзинки. Відмінна гра акторів, продуманий сюжет і незвичайна розвиток подій, приковує увагу глядача до фільму Дуркуваті преподи (2013). Шанувальники французького кінематографа, безсумнівно, оцінять цю картину, і зможуть дивитися фільм онлайн на нашому сайті.
Дуркуваті преподи (2013)

Дивитися фільм Дуркуваті преподи (2013) в хорошій якості

Дуркуваті преподи (2013)Дуркуваті преподи (2013)Дуркуваті преподи (2013)

Безумные преподы (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.