Що виробляють чоловіки! (2013)

Що виробляють чоловіки! (2013) дивитися онлайн

Про фільм Що виробляють чоловіки! (2013) українською мовою:

Що виробляють чоловіки (2013) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості - нова вітчизняна комедія з полуничкою про те, на що здатна сильна стать заради великих грошей. Команда Enjoy Movies вкотре демонструє, що і ми вміємо знімати якісне кіно та ще в такому жанрі як комедії з «полуничкою». Доручивши справа модному режисерові і сценаристові Сарику Андреасяну, у якого, між іншим, знімається сам Ален Делон, компанія не помилилася і глядач може вже зараз дуже веселий і динамічний фільм Що виробляють чоловіки! (2013) дивитися онлайн безкоштовно. Враховуючи абсолютно незвездный акторський склад і не самий захмарний бюджет, авторам вдалося дати дійсно гідну відповідь знаменитим Американським пирогів і мальшчишникам у Вегасі. Свідченням цього служить реакція учасників останнього Московського кіноринку на презентацію картини. Адже після того як всі вирішили Що виробляють чоловіки! (2013) дивитися, він став справжньою сенсацією і викликав неабиякий ажіотаж серед прокатників.

Кожен бореться з нудьгою по-різному. І гаманець непогано допомагає в такій боротьбі. А коли він до того ж дуже туго набитий, буденну нудьгу можна перетворити у добру розважалку, не пошкодувавши дуже пристойної суми на організацію веселої гри під назвою «секс-лото». Правила дуже прості - за кілька днів спокусити якомога більше особин протилежної статі. Єдина умова, жертви не повинні бути випадковими. Об'єкт сам повинен напроситися, першим заговоривши з учасником. Наприклад, звернутися з простим питанням, типу, «як пройти в бібліотеку?». Справді, чому, як не читанням ще зайнятися дамі, яка відпочиває на розкішному турецькому курорті? Так, саме там розгортається дія картини Що виробляють чоловіки! (2013), дивитися онлайн яку можна у гарному якості на сайті саме туди витончений розум анонімного організатора-мільйонника відправляє наших героїв. Звичайно, не Лас-Вегас, зате на морі! Честь йому і хвала!

Отже, троє спеціально підібраних ловеласів і дилетант, вибраний випадково, запрошені для участі у захоплюючому конкурсі. Гра починається. На кону, увага(!), півмільйона доларів і отримає їх лише один! А дичину нашим мисливцям трапляється вельми непроста. Дружина олігарха, непорочна діва, сектантка і феміністка. Ось такий гербарій, цілий, якщо завгодно, соціально-культурний зріз. Навіть старенька затесалася зі своїми розпитуваннями. Але якщо вже першою заговорила, підлягає обов'язковому зваблення! Такі єзуїтські умови організатора.

Куш дуже великий, кожен з героїв для досягнення заповітної мети повинен продемонструвати всі свої здібності і викластися на всі сто. Професіонали з успіхом застосовують відпрацьовані навички. Не відстає від них і ввійшов у смак, прямо на очах набирає безцінний досвід «випадковий перехожий». Часу залишилося мало, близький фінал. І тут автори вводять в дію високі почуття. При всій легковажності сюжету, ставлять одвічне питання, любов чи гроші? Що виберуть герої? А що б обрали ви? Що виробляють чоловіки! (2013) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості - нова вітчизняна комедія з полуничкою про те, на що здатна сильна стать заради великих грошей.
Що виробляють чоловіки! (2013)

Дивитися фільм Що виробляють чоловіки! (2013) в хорошій якості

Що виробляють чоловіки! (2013)Що виробляють чоловіки! (2013)Що виробляють чоловіки! (2013)

Что творят мужчины! (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.