Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015)

Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015) дивитися онлайн

Les profs 2

Про фільм Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015) українською мовою:

Коли-то команді різношерстих французьких викладачів з дуже оригінальним і незвичайним підходом до навчання вдалося врятувати саму відстаючу від закриття школу. Герої змогли довести, що, попри свої численні недоліки, з головним завданням вони справляються просто чудово. Тепер же вони мають виконати куди більш складну та відповідальну місію – відправитися в одну з найкращих приватних шкіл Англії, щоб підвищити рівень навчання онуки самої королеви. Про існування спадкоємиці престолу по імені Вів'єн Гамільтон ніхто не знає, тому місія не лише відповідальна, але ще й секретна.

Божевільний вчитель хімії Альберт, робить страшні експерименти, дивна вчителька англійської Гледіс, спокуслива вчителька французької Аміна, дурнуватий вчитель фізкультури Ерік і інші члени цієї божевільної команди приїжджають в Англію, щоб продемонструвати свій незвичайний, але дуже ефективний підхід до викладання. Герої постійно потрапляють в безглузді комічні ситуації, демонструють дивну манеру вести уроки і постійно лякають учнів своїми навіженими витівками. Її Величність навіть не здогадувалася, яких шалених преподов вона покликала на допомогу.
Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015)

Дивитися фільм Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015) в хорошій якості

Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015)Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015)Божевільні преподи 2: Місія Лондон (2015)

Безумные преподы 2: Миссия в Лондон (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.