Шибеники (2013) дивитися онлайн

Les Gamins

Про фільм Шибеники (2013) українською мовою:

Жильберу, герою фільму Шибеники (2013), вже п'ятдесят, а він все ще молодий душею. Його тягне урізноманітнити своє сіре і смутне життя, в якій винна його дружина Сюзанна. Саме ця дамочка, з занудними поглядами на здоровий спосіб життя, правильне харчування і все життя в цілому, повністю зруйнувала веселий світ героя за 30 років спільного шлюбу. У них є дочка Лола, хороша, мила дівчина, яка збирається вийти заміж за Тома. Жільбер не радий цьому шлюбу, а ще більше він не радий за Тома, так як почуття чоловічої солідарності підказує йому, що саме його союз з Сюзанною зіпсував всю його життя. Навчений досвідом своїх «помилок», Жільбер всіма способами намагається відрадити хлопця від раптової весілля.

Розчарований у своєму житті, Жульбер розуміє, що Те його остання надія. Він - якийсь прототип героя в молодості, ось тільки йому ніхто не підказав, що життя з дружиною до добра не доведе. Тепер, коли Жульбер своїми ж силами засмутив весілля дочки, він бере в допомога Тома і відправляється на пошуки невідомого і бажаного. Улюблені жінки залишилися вдома, чоловіків нічого не тримає, чому ж не випробувати те, від чого він був обмежений протягом 30 років. Ось і понеслися божевільні пригоди, знайомства і всі принади життя. Але чи зможуть герої комедії Шибеники (2013) вгамуватися і повернутися до свого колишнього життя.

Шибеники (або, як звучить альтернативне назва цього фільму - "Другани") - французька комедія про пригоди старого чоловіка та його невдалого зятя. Жульбер і Тому - дорослі люди зовнішні, але діти в душі. Їм в тягар сім'я, і тягар відповідальності, який доводиться нести, особливо якщо це становище погіршується присутністю завжди «нещасної» і до остраху нудною дружини. На те вона і життя, щоб випробувати її сповна. А глядачам залишається спостерігати за кумедними і неймовірними пригодами Тома і Жульбера.

Дивитися фільм Шибеники (2013) в хорошій якості

Шибеники (2013)Шибеники (2013)Шибеники (2013)

Холостяки в отрыве (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.