(Не)очікуваний принц (2013)

(Не)очікуваний принц (2013) дивитися онлайн

Un prince (presque) charmant

Про фільм (Не)очікуваний принц (2013) українською мовою:

Французьке кіно буває різним. Іноді це жорсткі, оголюють потаємні почуття фільму, до яких, наприклад, відноситься драма Іржа і кістка. Але не менш добре вдаються французам фільми легкі, не обтяжують, а навпаки, окрыляющие своєю романтичністю і зворушливістю. До таких кінороботам можна віднести чудову мелодраму Любов на кінчиках пальців, а також фільм режисера Філіпа Леллуша, що носить назву (Не)жданный принц (2013). За словами режисера картини, зіграти настільки різношерсту роль міг би тільки Перес. «Він як Делон і Бельмондо - в будь-якому віці кружляє голови і розбиває мільйони жіночих сердець!» На цю репліку сам актор відповідає, що для нього існує тільки його дружина.

У цій комедійній мелодрамі (Не)жданный принц, яка вийшла на екрани в 2013 році, цинік, кар'єрист, розведений Жан-Марк йде напролом до своїх цілей. Повністю поглинений роботою над майбутнім великим проектом, який обіцяє йому чималі перспективи та вигоди, що він якимось дивом згадує про торжестві в честь весілля його єдиної дочки, і те в самий останній момент. Саме тому йому доводиться терміново зібратися і вирушити в дорогу.

Але творці фільму (Не)жданный принц підготували головному герою чимало сюрпризів. Майбутнє мабуть вирішило подарувати старіючому клерку другу молодість, і підготувало для нього доленосну зустріч з дівчиною на ім'я Марі. Ця дамочка з феміністичним настроєм повна протилежність Жан - Марка. Але, незважаючи на настільки різне сприйняття світу, що оточує кожного з них, у них виявляється набагато більше спільного, ніж могло здатися на початку. Герою комедійної мелодрами (Не)жданный принц (2013) доведеться забути про першість власних інтересів і цілей, і згадати, що люди навколо, також мають власні бажання і почуття. Марі ж навпаки дуже добре, безкорисливе і щире створення. І всупереч скаженого ритму сучасного міста та власного життя, вона все ж мріє про дивну казку і про принца на білому коні. Що ж вийти у них в підсумку? Варто подивитися продовження!
(Не)очікуваний принц (2013)

Дивитися фільм (Не)очікуваний принц (2013) в хорошій якості

(Не)очікуваний принц (2013)(Не)очікуваний принц (2013)(Не)очікуваний принц (2013)

(Не)жданный принц (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.