Готель Руанда (2004)

Готель Руанда (2004) дивитися онлайн

Hotel Rwanda

Про фільм Готель Руанда (2004) українською мовою:

Сюжет кінострічки заснований на достовірних фактах, описувані події реально відбувалися в 90-х роках. Два сусідні народи, хуту і тутсі, влаштували справжню бійню. В результаті цієї кровопролитної розправи загинуло понад мільйон осіб - представників племені тутсі. Пол належить до народу хуту і є керуючим готелю «Руанда». Його дружина Тетяна - уродженка племені тутсі. Обидва народи значний час зберігали нейтралітет. Але всього за одну ніч ситуація різко змінилася, і радикально налаштовані представники хуту поклали початок громадянській війні.

Близько тисячі осіб з племені тутсі були вбиті за кілька днів. Пол в розпачі спостерігає вбивство своїх сусідів, намагаючись знайти вихід. Його положення ускладнювалося тим, що вони з дружиною - представники двох ворогуючих народів, це могло накликати на нього гнів екстремістів. Завдяки діловим зв'язкам і високому фінансовому становищу, Полу вдається на час сховатися і зберегти свою безпеку. Однак чоловік не може далі діяти, коли навколо вбивають беззахисних людей. Пол, ризикуючи своїм життям, прикладає максимум зусиль для порятунку народу. Трагізм ситуації, обстановки полягав ще й у тому, що інші країни не могли підступитися і допомогти населенню.

Дивитися фільм Готель Руанда (2004) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Готель Руанда (2004)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Пол і Тетяна Русесабаджіна приїхали разом з режисером до Руанди під час роботи над фільмом. В аеропорту їх зустрічала величезний натовп врятованих Полом людей, їхніх друзів і родичів. Пол Русесабаджіна зустрічався з Доном Чідл, допомагаючи йому працювати над образом.
  • Сценарист Кейр Пірсон писав першу версію сценарію більше року. Під час роботи над текстом він зателефонував до Посольства Руанди в США. Жінка, яка зняла трубку в посольстві, виявилася тутсі, яка вижила, сховавшись в готелі Миль Колін.
  • Полковник Олівер, персонаж Ніка Нолті, заснований на Ромео Далейре, генерал-лейтенанта військ ООН, який намагався втрутитися в те, що відбувається в Руанді, незважаючи на прямі накази начальства. Він був головним героєм документального фільму «Рукостискання з дияволом: Подорож Ромео Даллейра», презентованому в 2004 році на фестивалі в Санденсі.
  • Террі Джордж з самого початку хотів Дона Чідла в головній ролі. По ходу дос'ёмочного розвитку проекту, продюсери хотіли Дензела Вашингтона, Уеслі Снайпса, Міхи Файфер і навіть Вілла Сміта, тому що відоме ім'я гарантувало касові збори. Але, знайшовши можливість незалежного фінансування, Террі Джордж залишився вірним своїм вибором.
  • У 2005 році Пол Русесабаджіна, історія якого послужила основою для сценарію, отримав найвищу нагороду США - Президентську медаль Свободи.

Дивитися фільм Готель Руанда (2004) в хорошій якості

Готель Руанда (2004)Готель Руанда (2004)Готель Руанда (2004)Готель Руанда (2004)Готель Руанда (2004)Готель Руанда (2004)

Отель «Руанда» (2004) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.