Загублене майбутнє (2010) дивитися онлайн

The Lost Future

Про фільм Загублене майбутнє (2010) українською мовою:

Людство переживає часи прогресу і, бездумно розпоряджаючись природними ресурсами і смертоносними відкриттями, можливо, стоїть на порозі апокаліпсису. У фантастичному фільмі Загублене майбутнє нам показали, як це може бути. Замість комфортного та благополучного існування в розвиненій цивілізації люди, як і в давні часи, племенами виживають в джунглях. Вони живуть у хатинах і одягнені в подобу одягу. Щоб добути їжу, вони вимушені битися з величезними доісторичними тваринами, а озброєні для полювання лише примітивними сокирами та луками. Дивна хвороба перетворює людей в якихось агресивних зомбі, які натовпами хитаються по джунглях, нападаючи раптово і заражаючи тих, хто ще здоровий.

Настав момент, коли від навали заражених мутантів плем'я людей забаррикадировалось в печері, а троє з цього племені вирушили в подорож з метою знайти засіб, який має принести племені позбавлення від хвороби. Дівчина і два супроводжуючих її супутника, відображаючи нападу заражених вірусом бестій, дісталися до будівлі церкви, де окремо від усього племені проживав зі своєю сім'єю відважний воїн Амал у виконанні Шона Біна. Від нього вони дізналися про чудодійний жовтому порошку, який може зцілити зараженого вірусом людини, а так само виробити імунітет. Багато випробувань випало на долю відважної трійці, яка у що б то не стало вирішила розшукати це цілющий засіб.

Події фантастичного фільму У пошуках майбутнього / Втрачене майбутнє відбуваються на тлі чудової природи, не пошкоджене цивілізацією. Буйство джунглів і обвиті ліанами і плющем зруйновані будівлі міста виглядають дуже декоративно, а музичний супровід ненав'язливо відтіняє події. Дія кінострічки має безперервний рух до мети, наміченої головними героями, а захоплюючий сюжет з елементами екшна і пригод не залишить байдужим глядачів. Виживання людства в джунглях постапокаліпсису у фантастичному фільмі Втрачене майбутнє - ще один варіант завтрашнього дня цивілізації людей.
Загублене майбутнє (2010)

Дивитися фільм Загублене майбутнє (2010) в хорошій якості

Загублене майбутнє (2010)Загублене майбутнє (2010)Загублене майбутнє (2010)

Потерянное будущее (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.