Полювання на монстра (2015)

Полювання на монстра (2015) дивитися онлайн

Monster Hunt

Про фільм Полювання на монстра (2015) українською мовою:

Колись, у дуже давні часи, люди не билися з демонами, а навпроти, жили з ними в мирі та злагоді. Але так тривало недовго. Жадібність взяла своє, і ось один народ практично винищив другий. З тих пір багато води витекло. З'явився шанс знову створити спільний світ. Але люди знову кинули виклик демонам. І почалася справжня війна.
Інь Тянь не оголошував демонам війну. Все сталося в точності навпаки. Замість ненависті він випробував до одного демону сильне почуття під назвою любов. А в і тозі він... завагітнів. Ось так буває. І народився у нього і його дружини-демона чудовий малюк, якого назвали Ван ХуБа.

Це був не просто дитина. Йому судилося стати королем демонів. Але така влада обіцяє і великі небезпеки. Їх тепер у Ван ХуБы хоч відбавляй, адже за ним полює жорстокий чоловік по імені Цянь Ху Ге. Цей жадібний людина має намір підкорити короля демона, щоб знайти саму найсильнішу в усьому світі влада. Дійсно, навіщо битися з пішаками, якщо можна замахнутися на самого короля?
Тепер головним героям фільму Полювання на монстра потрібно захистити свою дитину від жахливого лиходія, а значить і врятувати весь світ демонів. Вони відправляються в подорож, щоб врятуватися і знайти для себе нове щасливе життя.
Полювання на монстра (2015)

Дивитися фільм Полювання на монстра (2015) в хорошій якості

Охота на монстра (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.