День дурня (2014) дивитися онлайн

Про фільм День дурня (2014) українською мовою:

Коли виникають якісь проблеми, то людина впадає в паніку, що і є по факту самим помилковим дією. Ніколи не можна втрачати настрій та віру в найкраще, іноді саме це дозволить вирішити навіть найскладніші труднощі на життєвому шляху. Фільм День дурня (2014) оповідає про життя молодого хлопця на ім'я Іван, який працює швейцаром у готелі. Цей хлопчина опинився у великих боргах, але завдяки своїй винахідливості без особливої праці вирішив всі проблеми, навислі над ним, як хмара.

Ваня не дуже любить свою роботу, а особливо забезпечених постояльців готелю, адже, він завжди хотів жити розкішним життям, яку мали ці люди. У Вані зовсім немає житла, так як із-за несплати орендної плати його вигнали з попередньої квартири. Він змушений ночувати в своїй машині, яку нещодавно взяв кредит. У хлопця купа боргів, а тут ще на голову звалився колектор Сергій Сергійович, який будь-якими способами хоче вибити з Вані борги.

Щоб трохи відстрочити свої виплати, молодий і досить тямущий хлопчина з фільму День дурня (2014) вирішує обдурити своїх кредиторів. Він видає себе за сина багатого фермера, який без проблем зможе погасити свої борги. Іван вирушає на вигадану ферму, але по дорозі хлопці потрапляють в аварію, яка обертається великою удачею для хитрого боржника. Винуватцями аварії стають високопоставлені особи. Мер провінційного містечка, який не зовсім чистий на руку, а також співробітники адміністрації приймають Івана і його супутника за представників Слідчого комітету. Хабарники розуміють, що повинні заплатити сповна за завдані шкоду і за майбутню перевірку.

Головний герой комедійного фільму День дурня (2014), ролі в якому виконали Олексій Веселки і Олександр Ликов (більш відомий як Казанова з Ментів), користуючись нагодою, повідомляє, що в машині була велика сума грошей, яку представники провінційного містечка зобов'язуються виплатити. Це великий успіх для хлопця, який вирішив не тільки відшкодувати свої борги і при цьому не залишитися з порожніми руками. Королівський прийом, а також знайомство з дочкою мера - все це справжня розкіш для вчорашнього швейцара. Але чи вдасться хлопцеві обвести всіх навколо пальця або ж його чекає саме жорстоке викриття?
День дурня (2014)

Дивитися фільм День дурня (2014) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися День дурня (2014) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
День дурня (2014)День дурня (2014)День дурня (2014)

День дурака (2014) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.