Відмінниця легкої поведінки (2010)

Відмінниця легкої поведінки (2010) дивитися онлайн

Easy A

Про фільм Відмінниця легкої поведінки (2010) українською мовою:

Брехня часто приносить неприємності. Олів - проста непримітна дівчинка, вона абсолютно звичайна старшокласниця. Одного разу героїня без видимої причини сказала одній зі своїх подружок, що втратила невинність. Це, звичайно, не було правдою і так би й залишилося непоміченою вигадкою, яка потонула в масі інших подій, але розмова була підслухано іншою дівчинкою, яка мала радикальні пуританські характери. Стараннями останньої слух про нібито втраченої невинності швидко облетіла школу. Праведний гнів і презирство однолітків обрушилися на Олів. Вона вже не могла взяти свої необдумані слова назад і повернути все назад. Через ситуації дівчинка стає ізгоєм. На її боці залишилися тільки батьки, які ніколи від не відвернути дочки, прекрасне почуття гумору і здоровий глузд. Чи зможе Олів обернути свою нову репутацію собі на користь?

Дивитися фільм Відмінниця легкої поведінки (2010) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Відмінниця легкої поведінки (2010)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Школа, в якій проходили зйомки «Відмінниця легкої поведінки», знаходиться в містечку оджа в Каліфорнії.
  • Олів і всі члени її родини названі на честь продуктів харчування: Олів (англ. Olive - оливка, маслина), батько - Ділл (англ . Dill - кріп), мати - Розмарі (англ. Rosemary - розмарин), брат - Чіп (англ. Chip - чіпси, картопля фрі).
  • Оригінальний сценарій містив нецензурну лексику - слово «f @ ck» було використано 41 разів . Пізніше сценарій був переписаний, з нього зник мат і фільм отримав рейтинг PG-13 (діти до 13 років допускаються на фільм тільки з батьками).
  • Для зйомок в цьому фільмі Емма Стоун відмовилася від ролі в картині Зака ​​Снайдера «Заборонений прийом» (2011).
  • Передбачалося, що цей фільм стане фінальним для Аманди Байнс - перед цим вона вирішила піти з кіно.

Дивитися фільм Відмінниця легкої поведінки (2010) в хорошій якості

Відмінниця легкої поведінки (2010)Відмінниця легкої поведінки (2010)Відмінниця легкої поведінки (2010)Відмінниця легкої поведінки (2010)Відмінниця легкої поведінки (2010)Відмінниця легкої поведінки (2010)

Отличница лёгкого поведения (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.