РобоКоп (2014) дивитися онлайн

RoboCop

Про фільм РобоКоп (2014) українською мовою:

Нелегке завдання постало перед поліцейськими майбутнього у фільмі " Робокоп (2014). Не дивлячись на що йде в ногу з часом розвиток всієї системи законодавства і боротьби із злочинністю, вулиці міст перебувають під владою злочинних елементів. Крім того, влада корпорацій, які контролюють кожен крок звичайних людей і прагнуть поневолити весь світ, стає все могутнішою. Армії роботів, створені в етіз корпораціях, здобувають перемогу за перемогою у всіляких війнах. Межі влади корпорацій розсуваються і ось вже роботи входять у життя звичайних людей, під виглядом цілком нешкідливих помічників. Нездатність поліції приборкати свавілля на вулицях Детройта, стає головним аргументом у вирішенні корпорації OmniCorp про створення робота з людським інтелектом. Метою корпорації є повне підпорядкування системи правосуддя.

Головний герой фільму Робокоп, як і Тоні Старк з фільму Залізна людина явно не передбачає, які пригоди чекають його в недалекому майбутньому. Щодня Алекс Мерфі виконує свою непросту роботу, яку любить. Він самозабутньо віддається своїй улюбленій справі і часто переходить дорогу тим, хто наживається на вчиненні злочинів. Як і у будь-якого доброго копа, у Алекса є сенс життя, він полягає в його родині. Любов до своїх близьких допомагає Мерфі протистояти жорсткого натиску злочинності і пропозицій корупційних елементів. Дружина Алекса і його маленький син щодня проводжають його на роботу, розуміючи, що ввечері він може не повернутися. Але, на протязі багатьох років вони продовжують чекати і любити його.

Основна тема протистояння людини і системи у фільмі " Робокоп починається, коли Алекс, підривається на міні, закладеній в його машину. Він страшно знівечений, і життя його висить на волосині. Для співробітників OmniCorp положення Алекса виявляється як не можна до речі на шляху до втілення свого злого умислу. Вони пропонують врятувати життя поліцейського, зробивши з нього невразливого борця зі злочинністю, замінивши нежиттєздатні частини тіла і органи на високотехнологічні протези. Мозок Алекса пропонується очистити від спогадів і начинити чіпами, що несуть певні програми. Зневірена і збожеволіла від горя дружина поліцейського дає згоду на проведення такої операції. Для жінки важливо зберегти життя коханому чоловікові будь-яким способом. Прокинувшись після операції, Алекс не відразу розуміє, що з ним сталося, але згодом звикає до свого нового вигляду. Дізнатися, що від нього хочуть співробітники зловісної корпорації йому тільки належить. Зйомки фільму Робокоп (2014) тривали з осені 2012 до весни 2013 року. Бюджет фільму склав понад 100 мільйонів доларів. Картина рясніє спецефектами і комп'ютерною графікою. Незважаючи на всі нові примочки і гаджети, сутність Алекса Мерфі і терзання людського розуму, залишаються головною лінією фільму.
РобоКоп (2014)

Дивитися фільм РобоКоп (2014) в хорошій якості

РобоКоп (2014)РобоКоп (2014)

РобоКоп (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.