Залізна людина (2008) дивитися онлайн

Iron Man

Про фільм Залізна людина (2008) українською мовою:

Фільм Залізна людина розповідає про події, що відбулися в житті країни і геніального вченого Тоні Старка. Тут глядач не побачить суто позитивного героя в прямому сенсі цього слова, але, безсумнівно, даний фільм справить незабутнє враження на всіх, хто вирішить його подивитися. Фільм вийшов в світло в не дуже далекому 2008 році, але все ж з тих пір встигло витекти багато води. Тоді вже всі знали, що буде продовження історії про супер-героя у високотехнологічному костюмі, але ще ніхто (крім творців) не очікував побачити Тоні Старка в одному фільмі з низкою інших персонажів коміксів (Месники), і тільки тепер видно, який розвиток отримала історія, що почалася в 2008 році.

Перша частина Залізної людини - це тільки початок захоплюючих пригод Тоні Старка, життя якого до певних подій повне надмірностей і задоволень. Дорогі автомобілі, розкішні жінки, подорожі на літаках і виконання будь-яких примх - все це було у Тоні Старка, завдяки його таланту винахідника і вмію витягувати з усього вигоду. Він винаходив зброя масового ураження, здатне знищити багато людей. Але до пори, до часу, його абсолютно не мучили докори сумління з цього приводу.

Так тривало до тих пір, поки Тоні Старк не був захоплений в полон в Афганістані, звідки і втік завдяки кмітливості й своєму новому чудо-винаходу - броньованим роботизованим збруї. Але йому не пощастило, тому що він був смертельно поранений, а зберегти життя йому допоміг, створений ним міні-реактор, який Старк впаяв собі в груди. Але на цьому він не зупинився, адже після полону Тоні став вчинено іншою людиною, і це ще одне нове нетипове розвиток сюжету для фільмів такого виду, адже, як відомо у нього не гинули рідні люди, він не мутував від укусу якої-небудь комахи. Ні, Тоні Старк зробив себе сам. Це був його вибір.

Розуміючи, що боротися зі злом голими руками неможливо, мільйонер створив спеціальний костюм, який робить його практично невразливим для ворога. Так і з'явився Залізний людина, створена завдяки розуму неординарної людини, яким глядач бачить на екрані головного героя. Це не черговий кінокомікс. Фільм Залізна людина здатна змусити людину подумати про своє життя, оцінити правил вчинки, а головне, зрозуміти, що героєм може стати будь-який, а той, хто шукає відмовки, той просто трусить.

Головний герой фільму Залізна людини - це не просто геніальний винахідник і самовідданий герой, це в першу чергу людина, яка любить погуляти з красивою дамою, вживає міцні напої і здатний на безрозсудні вчинки. Саме таким повинен бути герой нового покоління. Саме такий Тоні Старк - Залізна людина.
Залізна людина (2008)

Дивитися фільм Залізна людина (2008) в хорошій якості

Залізна людина (2008)Залізна людина (2008)Залізна людина (2008)

Железный человек (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.