Інтерстеллар (2014) дивитися онлайн

Interstellar

Про фільм Інтерстеллар (2014) українською мовою:

Сюжет фільму Інтерстеллар (2014) розгортається в майбутньому - Земля. 2061 рік. В результаті серйозних кліматичних змін на планеті стає неможливим вирощування зернових сільськогосподарських культур. Голод. Економіка країн впала. Бунти і повстання по всій планеті загрожують знищити уряду головних світових держав. Останньою надією людства, приречених на голодну загибель, стає нещодавно виявлений вченими просторово-часовий тунель, здатний, відповідно до теорії астрофізика Кіпа Торна, переносити об'єкти в інший вимір. Група вчених-дослідників вирішується на амбітну експедицію до дірі в просторово-часовому тунелі, метою якої є пошук сприятливих умов для посіву і вирощування сільськогосподарських культур. Так починається захоплююча міжзоряна подорож у часі. Від результатів дослідження чорної діри буде залежати, чи виживе населення землі і зможе розширити ареал свого проживання за межі Сонячної Системи. Але ніхто навіть не здогадується, з чим доведеться зіткнутися вченим на іншій стороні тунелю.

Інтерстеллар (2014) - фантастичний проект про міжзоряному подорожі в інші виміри, від відомого кінорежисера Крістофера Нолана. В основу сюжету лягли наукові праці американського астрофізика Кіпа Торна, який присвятив величезний ряд досліджень гравітаційним полями і можливості створення машини часу. Головну роль у фільмі Интерстеллар грає Меттью Макконахі, добре запам'ятався глядачам за фільмами Газетяр і Кілер Джо. Прем'єра фільму очікується в кінці 2014 року, а поки любителям фантастики і шанувальникам творчості Крістофера Нолана доводиться будувати здогадки на основі уривчастих відомостей про сюжет майбутнього фільму.
Інтерстеллар (2014)

Дивитися фільм Інтерстеллар (2014) в хорошій якості

Інтерстеллар (2014)Інтерстеллар (2014)Інтерстеллар (2014)

Интерстеллар (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Рекомендую) Прекрасно провів 3 годині робочого часу yes yes yes Один з кращих!!!!
Шкода, що так закінчилося! Та не має продовження цього фільму.
Дуже сильний фільм. Один з найкращих в цьому жанрі. Варто переглянути і порозмислити над побаченним, хоча деякі моменти лише гарна уява режисера та сценаристів. А там хто його зна... yes
Фільм вартий уваги. А за Український дубляж, окремо подяка. yes
  • duvogirl
  • offline
  • 14 квітня 2015 23:46
  • 0
Дуже класне кіно!!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.