Кришталеві черепи (2014) дивитися онлайн

Crystal Skulls

Про фільм Кришталеві черепи (2014) українською мовою:

Сюжет фільму Кришталеві черепи починається з історії про двох братів археологів, один яких гине в ході дослідження. Проходять роки, Джон Вінстон раніше вивчає археологію і хоче знайти щось воістину масштабне. І тут до нього звертається мільйонер Хейден, який наймає його для пошуків останнього кришталевого черепа. За давньою легендою, якщо з'єднати ці черепа разом, людина отримує тотальну владу. Але зібравши лише дванадцять, Хейден поставив все життя людей під загрозу: Земля руйнується, а єдиним порятунком стає пошук останнього втраченого артефакту.

Фантастична стрічка Кришталеві черепи (2014) – пригодницька історія про давньою легендою, яка загрожує людству загибеллю. Чи зможе Джон вчасно відшукати кришталевий череп і зупинити руйнування Землі? Так як фільм не виходив у покотиться на великому екрані, то дивитися онлайн в хорошій якості – відмінна альтернатива ТВ перегляду.
Кришталеві черепи (2014)

Дивитися фільм Кришталеві черепи (2014) в хорошій якості

Кришталеві черепи (2014)thumb]https://ua-cinema.com/uploads/posts/2016-07/1467657634_64118225.jpg[/thumb]Кришталеві черепи (2014)

Хрустальные черепа (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.