Книжкова злодійка (2013)

Книжкова злодійка (2013) дивитися онлайн

The Book Thief

Про фільм Книжкова злодійка (2013) українською мовою:

Фільм Книжкова злодійка (2014) розповість історію маленької дівчинки-сирітки, для якої книги стали єдиною відрадою у воєнний час. Ця військова стрічка - екранізація роману письменника Маркуса Зузака під назвою «Книжковий злодій». Дії відбуваються в далекому квітні 1938 році, напередодні Другої Світової. За кадром звучить голос самого Ангела Смерті, і глядач бачить маленьку Лізель, яка їде на поїзді разом з матір'ю і молодшим братом, який помирає. Тепер їй доведеться жити в Мюнхені в сім'ї прийомних батьків Ганса і Троянди, тому як її матері-комуністці загрожує небезпека.

Тут героїні військової драми Книжкова злодійка доведеться ходити в школу. З самого першого дня її супроводжує сусідський хлопчисько Руді, адже вона справляє на нього величезне враження. Тут її чекають знущання з боку однолітків, адже Лізель не вміє читати, і, дізнавшись про це, прийомний батько Ганс поспішає навчити її цього. З цих пір книги стають для неї сенсом життя і віддушиною, якою дівчинка присвячує весь вільний час. Вона читає все, що їй попадається під руку. Душа Лізель не спокійна, коли на площі, під час нацистської церемонії печіння, їх з Руді змушують кинути у вогонь всі книги.

Автор книги Маркус Зузак за її мотивами було знято кінострічка Злодійка книг (2014), створив досить складне, нетипове і лексично багата твір, про яких, вже починає забувати сучасна література. Це фільм, безсумнівно, по духу перегукується з іншими картини, піднімальними таку непросту для всього світу тематику. Досить згадати Хлопчика в смугастій піжамі, Піаніста, Лабіринт Фавна і інші картини, щоб зрозуміти, про що розповість глядачеві ця військова драма. Тут не порушена безпосередньо політика, він не використовує громадських і незграбних прийомів, але чітко видна картина жахів Другої Світової війни і жахів Третього рейху. Книги в цьому оповіданні передають і надають сенс існуванню головної героїні, адже вся її реальність забарвлена в кольори фашистського прапора. Слова з книг означають не просто багато, вони означають буквально все.
Книжкова злодійка (2013)

Дивитися фільм Книжкова злодійка (2013) в хорошій якості

Книжкова злодійка (2013)Книжкова злодійка (2013)Книжкова злодійка (2013)

Воровка книг (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.