Суддя (2014) дивитися онлайн

The Judge

Про фільм Суддя (2014) українською мовою:

Харизматичний чоловік, неперевершений актор і просто знаменний людина - Роберт Дауні молодший у своєму новому амплуа і новому фільмі - драматичному фільмі Девід Добкіна Суддя (2014). Образ Залізної Людини закріпився за Робертом міцно, всерйоз і надовго - настільки, що більшість кінолюбителів знає його передусім як Тоні Старка, а не як Роберта Дауні мл. Але хорошой актор тому і носить статус хорошого, тому що може частково або повністю змінити образ персонажа і зіграти вже зовсім іншу особу. Так і у випадку з фільмом Суддя (2014), де Роберт грає успішного юриста, такий собі «адвокат Диявола», але життя несподівано вносить свої корективи і згущує фарби на безхмарному небі життя головного героя...

Хенк Палмер веде успішну кар'єру дорого і затребуваного адвоката, найчастіше стаючи на захист очевидно винних злочинців. Так уже повелося, що дозволити собі дорогого адвоката можуть в основному тільки ті, хто встиг до судового процесу накрасти грошей для його оплати. Як ні парадоксально - але такі реалії «демократії», і з цим вже нічого не поробиш. Зі своєю роллю «адвоката диявола» Хенк давно змирився і не особливо переймається з цього приводу, і все б нічого, якби одного разу не померла його мати. 

Проблема навіть не стільки в трагедії померлої мами, а в тому, що батько його все ще живий і з ним доведеться налагоджувати контакт, який давно загублений. Складні взаємини батька-судді і сина-адвоката, особистісні розбіжності помножені на розбіжності на професійному ґрунті - все це в новому фільмі драматичному Суддя (2014). Дивитися онлайн фільм вже варто хоча б із-за того, щоб подивитися, як спритно «залізна людина» перевтілюється " в залізного адвоката, і аж ніяк не в залізного по життю людини, адже для залагодження особистісних перипетій з батьками супер-костюми і супер-здібності не потрібні. Тут треба бути просто людиною.
Суддя (2014)

Дивитися фільм Суддя (2014) в хорошій якості

Суддя (2014)Суддя (2014)Суддя (2014)

Судья (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Володимир
  • 26 грудня 2017 00:34
  • 0
Це один з найкращих його фільмів
фільм вартий перегляду
  • uid
  • offline
  • 11 січня 2015 18:33
  • 0
Підтримую! Фільм супер  cool
Шикарний фільм!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.