Повитуха (2014) дивитися онлайн

Die Hebamme

Про фільм Повитуха (2014) українською мовою:

Назва фільму Повитуха наштовхує глядача на певні міркування з приводу змісту сюжету. Можна припустити, що розповідь буде про складний, але благородній праці повитух, про їх значущості і безцінних нагороди у вигляді щасливих материнських очей, як це показано в серіалі Акушерку викликали. Заявлений драматичний жанр дозволяє здогадуватися про певну трагічності історії. Але, жодне з цих тверджень не відповідає дійсності. Фільм Повитуха (2014) - це німецька драма, в якій вся жорстокість і бруд Німеччині 18-ого століття показана через огидно недбале ставлення людей до коштовного процесу появи на світ нового маленького життя.

У фільмі абсолютно відсутні зворушливі сцени з участю немовлят. Ні, звичайно, новонароджені будуть присутні в кадрі, але тільки в значенні примітивного результату проведеної роботи. Головна роль у цій історії належить юній дівчині Гесе. Вона вже поховала свою матір, але твердо вирішила продовжувати її справу. А саме стати такою ж професійної повитухою. Для цього молода особа переїжджає в Марбург і поселяється в пологовому будинку. Вона чула про неймовірно компетентному професора Килиане, який навчає такого бажаного для неї ремеслу. Але приступивши до занять, Гесу охоплює паніка і кардинальну незгоду. Кіліан відноситься до пологів як до звичайного механічного процесу, він дуже жорстко поводиться з породіллями і дозволяє практикуватися на них недосвідченим студентам. Ці ситуації призводять до багатьох конфліктів між дівчиною і вчителем, адже вона не тримає своє обурення в таємниці, а все говорить в очі.

Паралельно з розповідями про труднощі навчання ремеслу повитухи у фільмі розгортаються ще кілька сюжетних ліній. А саме любовна історія Геси і професора анатомії, а також страшна низка загадкових самогубств. Дуже цікаво спостерігати за Йозефіною Пройсс, виконавицею ролі головної героїні. Вона виглядають в драмі Повитуха (2014) трохи старше, така собі пошарпана долею сільська простачка. Досить майстерне перевтілення і гідна акторська гра. Для порівняння можна взяти її роль у нещодавно вийшла комедії Чоловічі помилки, вона абсолютно протилежна образу Геси з драми. Такі факти підтверджують раціональний вибір акторського складу стрічки.
Повитуха (2014)

Дивитися фільм Повитуха (2014) в хорошій якості

Повитуха (2014)Повитуха (2014)Повитуха (2014)

Повитуха (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.