Мисливці за скарбами (2014)

Мисливці за скарбами (2014) дивитися онлайн

The Monuments Men

Про фільм Мисливці за скарбами (2014) українською мовою:

Історична картина Мисливці за скарбами (2014) - це якісний американський фільм з досить високим бюджетом і відмінним акторським складом. Над сценарієм картини працювали кілька авторів під керівництвом Джорджа Клуні, який в цьому проекті виступив як актор, продюсер і режисер. Власник променистою статуетки Оскар і чотирьох Золотих глобусів, одну з яких він отримав за чудово зіграну роль мультимільйонера Метта Кінга в драмі 2011 року Нащадки - Джордж Клуні засвітився у багатьох фільмах, серед яких бойовик Американець, драма Березневі іди, трилер космічної тематики Гравітація та інших. Талановитий актор з чарівною зовнішністю зумів довести свою серйозність і професіоналізм фільмом Мисливці за скарбами (2014). Фільм знімався в Німеччині в невеликому місті Остервик, але для деяких зовнішніх сцен зйомки проводилися на території Великобританії.

Сюжет фільму Мисливці за скарбами, в оригіналі назва звучить, як «Люди-пам'ятки», заснований на реальних історичних подіях періоду 1939-1945 рр. Гітлерівці збирають і вивозять з захопленої військами Вермахту території Європи безцінні твори мистецтва майстрів різних епох від античності і до сьогодення. Німці не гребують грабунком національних музеїв і приватних колекцій. А зібрані трофеї масово вивозять до Німеччини. У цій ситуації кілька мистецтвознавців та працівників великих музеїв об'єднуються в загальну експедицію, метою якої є повернення безцінних творів мистецтва та шедеврів світової культури їх законним власникам. Адже Гітлер має намір позбавити людство настільки безцінних результатів праці геніальних авторів, знищивши їх. Для цього сміливці, які не є солдатами і не мають спеціальної підготовки, висуваються в саме серце нацистської Німеччини. Їх віра у праве діло, надзвичайна сміливість і готовність пожертвувати власним життям заради порятунку безцінного світової культурної спадщини, викликає захоплення і вдячність нащадків.

Акторський склад фільму Мисливці за скарбами, альтернативне назва якого звучить як "Хранителі спадщини" - зоряне сузір'я. Крім Джорджа Клуні, в цій картині глядач побачить Метта Деймона, блискучу Кейт Бланшетт, харизматичного Білла Мюррея, Джона Гудмена та інших. Мисливці за скарбами (2014) - фільм, заснований на реально відбуваються події у часи Другої Світової війни, сподобається цінителям якісного кінематографічного продукту, любителям історії і пригод на межі загибелі.
Мисливці за скарбами (2014)

Дивитися фільм Мисливці за скарбами (2014) в хорошій якості

Мисливці за скарбами (2014)Мисливці за скарбами (2014)Мисливці за скарбами (2014)

Охотники за сокровищами (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.