Матч (2012) дивитися онлайн

Про фільм Матч (2012) українською мовою:

В окупованому Києві 1942 року влада намагається зробити все, для того щоб створити видимість мирного і щасливого життя. Для цього створюються дві футбольні команди. «Рух», яку збирає міська управа і «Старт», її створює колишній воротар динамівець Микола Раневич. Так виходить, що у другу команду потрапляють колишні друзі Миколи по команді, яких випадок зібрав докупи. До них приєднуються і кілька професійних гравців Локомотива.

Стартівці здобувають одну перемогу за іншою, в тому числі громлять з нищівним рахунком 7:2 місцевий «Рух». Про цікавій та видовищній грі рясніють новинами всі газети. Наступні ігри обіцяють бути не менш цікавими, так як вони проводяться з командами з окупаційних армій Німеччини та Угорщини. Але і тут професіоналізм гравців команди «Старт» не підводить, вони непереможні. Але терпіння супротивників виявилося не безмежним і після перемоги над командою «Flakelf» з рахунком 5:1 Команду Миколи Раневича викликають на матч-реванш.

Саме по собі слово реванш означає, що команда, яка оголосила його, буде намагатися виграти, у що б то не стало. Німці не розуміють, чому сама велика раса на землі програє раз за разом. Це образа просто так не прощають.
Згідно з легендою фільм Матч дивитися онлайн був заснований на події дійсно відбувалися в 1942 році. Цій події були присвячені два фільми, радянський «Третій тайм» і американський «Перемога». В цьому році виповнюється 70 років з «матчу смерті», як пізніше його назвали.

Трагічні події, які відбулися після того, як російська команда обіграла команду «Flakelf» вдруге, не залишили байдужим режисера Андрія Малюкова. Він з достовірною точністю, спираючись на історичні факти, постарався передати весь трагізм патріотичного фільму Матч онлайн безкоштовно, в якому показав, що в російському народі дух переможців зломити неможливо ніякими силами.
Матч (2012)

Дивитися фільм Матч (2012) в хорошій якості

Матч (2012)Матч (2012)Матч (2012)

Матч (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.