Мандрівник скорботи (2012) дивитися онлайн

The Grief Tourist

Про фільм Мандрівник скорботи (2012) українською мовою:

Є люди відомі і знамениті. Хтось став популярним виконавцем, актором, хто прославився в політиці, а хтось пише шикарні книги. Можна запитати у будь-якого, і кожен без зусиль зможе назвати пару десятків особистостей, так чи інакше ввійшли в історію. Але є й інші, ті, згадка про яких викликає тремтіння по тілу і панічних жах, ті, хто прославився тим, що скоював злочини, розуміння яких незбагненно для простих обивателів. Саме про таких особистостей і піде мова в драматичному трилері Мандрівник скорботи (2012).

Ні для кого не секрет, що багато серійні маніяки, педофіли, гвалтівники і холоднокровні вбивці, самі були жертвами в ранньому дитинстві з боку своїх батьків або інших близьких людей. В результаті різних знущань дитяча психіка не витримувала натиску і людина, виростаючи, перетворювався в холоднокровного монстра, того, хто бажає доставити іншим таку ж біль, яку колись випробував сам. До такої категорії скривджених і відноситься головний герой фільму Мандрівник скорботи (2012) Джим Тан, відчуває дивну тягу в діяльності одного з таких серійних вбивць на ім'я Карл Мерзнап. Він знає про його життя все, але цього мало, і Джим відправляється в місця, де виріс маніяк, де він здійснив свої перші злодіяння.

Картина Мандрівник скорботи (2012) не просто заглядає за ширму душі неврівноважених особистостей, але і порушує питання: чи може одна людина, з його покаліченими нутрощами, руйнувати життя інших людей, що не мають відношення до його лиху. Так розкривається і сутність самого Джима, який знаходить багато спільного у своєму житті з тим, що відбувалося в житті у жорстокого вбивці. Він самотній, нікому не вірить і переживає почуття ненависті до оточуючих. Тому, подумки задавай питання своєму кумиру, Джим Тан намагається розібратися хто ж він такий насправді.

Подальший перебіг картини починає більш глибоко розкривати нам сутність Джима. Він дуже самотній, нікому не вірить і всіх ненавидить, йому здається, що зрозуміти його може тільки такий же самотній і всіма знехтуваний людина. Якого Джим і знаходить в Карлі. Радячись і розмовляючи з ним в своїх думках, він шукає відповіді на свої власні проблеми. Похмура і депресивна стрічка про самотність, одержимості, загоюються з дитинства душевних ранах і прихованої злості на весь світ. Але виглядає, між тим, відносно легко. Любителям фільмів про серійних маніяків цілком може припасти до смаку.
Мандрівник скорботи (2012)

Дивитися фільм Мандрівник скорботи (2012) в хорошій якості

Мандрівник скорботи (2012)Мандрівник скорботи (2012)Мандрівник скорботи (2012)

Путешественник скорби (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.