Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012)

Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012) дивитися онлайн

Snabba cash II

Про фільм Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012) українською мовою:

Минуло зовсім небагато часу, коли на екрани вийшов гостросюжетний бойовик початківця режисера Деніела Еспінози під назвою «Шалені гроші». Як багато хто пам'ятає, в ньому розповідається про бандитські розбірки, всередині яких і знаходиться головний герой, якого дуже турбує дивне зникнення його сестри. І ось вже зараз на ваших екранах можна побачити онлайн продовження цього фільму, створеного іншим, також не дуже відомим режисером Бабаком Наджафі, яке було названо Шалені гроші: Стокгольмський нуар. Здавалося б, що ось тепер глядачі і повинні були дізнатися відповіді на всі питання, якими була так багата перша частина, але немає.... Бабак Наджафі продовжив кримінальну тему, і в основному сюжет замішаний на взаєминах тих, кому вдалося вижити в першій частині...

Але не все залишилося колишнім, а створюється враження, що герої ніби помінялися місцями. Друзі стали ворогами, а закляті вороги - нерозлучними друзями. Тепер головний герой фільму Ю.В. (Юхан Вестлунд) дружить з Мрадо, якого він ледь не убив в першій частині. Дії кримінальної драми Шалені гроші 2: Стокгольмський нуар розгортаються через три роки після подій першої частини фільму. Ю.В. отримує «звільнювальні» з в'язниці і сподівається на те, що більше ніколи туди не повернеться. У його плани входить почати нормальну добропорядну життя. Але все складається не зовсім так, як він планував. Він, у буквальному сенсі слова, залишається без підтримки своїх близьких людей, непотрібний нікому, навіть своїй коханій дівчині. Цілком можливо, саме це змушує його знову стати на слизьку стежку криміналу.

У фільмі Шалені гроші: Стокгольмський нуар, який у нас можна дивитися онлайн безкоштовно можна побачити не краси міста, а самі його низи, нетрі, в яких теж живуть люди. Без зайвих сентиментів режисер вивертає на голови глядача все те, що ретельно приховується, те, про що не прийнято говорити. Це фільм про ворожнечу і дружбу, про те, що кожному рано чи пізно воздасться по його вчинкам, а після перегляду залишиться безліч запитань, відповіді на які, цілком можливо, будуть дані тільки в третій частині даної кримінальної драми, і, може бути, глядач, нарешті, зможе дізнатися хоч трохи про таємниче зникнення сестри головного героя.

Дивитися фільм Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012) в хорошій якості

Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012)Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012)Шалені гроші: Стокгольмський нуар (2012)

Шальные деньги: Стокгольмский нуар (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.