Фільми онлайн » Драми » Лікар: Учень Авіценни (2013)

Лікар: Учень Авіценни (2013) дивитися онлайн

The Physician

Про фільм Лікар: Учень Авіценни (2013) українською мовою:

Авіценна - це ім'я, відоме всім медикам та історикам. Це людина зі східною зовнішністю, який сформував саме ті знання, які необхідні фахівцям теперішнього часу. В один час з Авиценной жив хлопець Роб, у якого була дуже важке життя. Трагедії переслідували його і траплялися знову і знову. Але неприємності тільки сильніше загартовували Роба і робили його стійким і міцним. Лікар: Учень Авіценни (2013) - пригодницька драма режисера Філіпа Штельцль, створив відомі фільми Північна стіна, Гете, Експат. Нова драма розкриває події 11 століття. Історія кожного героя цікава, незвичайна і трогающая до глибини душі. Коли головному герою було 10 років, на його руках страшних муках померла його мати. Це було найстрашніше лихо в його житті.

В її останні дні ніхто з лікарів не міг дати ради або точного пояснення подіям, що відбуваються. Медики відпоювали її водою і робили примочки в той час, як життя поступово залишала її. Вражений Роб прагне розгадати події, що сталися з його матір'ю. Він пройде дуже довгий і важкий шлях від Англії до Персії. Його вчителем стане знаменитий і великий лікар Авіценна, який побачить в Робі дуже талановитого, кмітливого і здатного майбутнього лікаря. Авіценна застерігає Роба від поспіху, але той, захоплений ідеєю скоріше навчитися рятувати людей від смерті, не зупиняється ні перед чим. У картині Лекарь: Учень Авіценни його власна життя піддається величезній небезпеці з вини його упертого характеру, який посприяв вчинків Роба. Він покохав жінку, яка була дружиною іншого, і використовував тіло людини для наукових досліджень.
Лікар: Учень Авіценни (2013)

Дивитися фільм Лікар: Учень Авіценни (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Лікар: Учень Авіценни (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Лікар: Учень Авіценни (2013)Лікар: Учень Авіценни (2013)Лікар: Учень Авіценни (2013)

Лекарь: Ученик Авиценны (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Фільм просто супер
рогаюча-зворушлива. Велике спасибі за українську озвучку. Велику справу робите!Ч есть вам і хвала. yes

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.