Страсті Христові (2004)

Страсті Христові (2004) дивитися онлайн

Страсті Христові (2004)
22 жовтня 2019

Про фільм Страсті Христові (2004) українською мовою:

Останні дні життя Ісуса Христа були сповнені жахливих мук, і події, які сталися у цьому час, відомі як «страсті Христові». Після того, як Ісуса, молившегося в Гефсиманському саду, зрадив Іуда Іскаріот, один з його апостолів, солдати храмової варти з'явилися за сином Божим і привели його на суд. Суд, в результаті якого Ісус був засуджений на смерть первосвящениками Первосвящеником і Анною, дозвіл на проведення страти знадобилося від Понтія Пілата, який зовсім не був упевнений в тому, що робили влади.

Однак його спроба запобігти смерть Христа ні до чого не привела, та Ісуса чекали нові випробування. В барвистому і жорстокому фільмі про останні дні життя сина Божого режисер робить спробу показати його муки і відтворити біблійні події у всій красі. Смерть Христа і все, що їй супроводжувало, згодом стало частиною християнської релігії, і розп'яття, з'явилося актом спокутування гріхів, було необхідно. Але шлях Христа був тернистий і неможливий для будь-якої людини.

Країна: США
Жанр: Драма
Рік випуску: 2004
Оригінальна назва: The Passion of the Christ
Тривалість: 02:06:30
Прем'єра : 8 квітня 2004

Режисер: Мел Гібсон
У ролях: Джеймс Кевізел, Майя Моргенштерн, Христо Живков, Франческо Де Віто, Моніка Беллуччі, Маттіа Сбраджа, Тоні Берторелли, Цибулі Ліонелло, Христо Шопов, Клаудія Джеріні

Дивитися фільм Страсті Христові (2004) в хорошій якості

Страсті Христові (2004)Страсті Христові (2004)Страсті Христові (2004)

Страсти Христовы (2004) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.